De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
C. Hardeman Breukelen -
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
Herman Brinkman Tuk Hermanbrinkman.com
A.Heidstra Rottevalle home.kpn.nl/auke.heidstra/inleiding.html
Evert Antonides Sappemeer http://members.home.nl/eantonides
Johan Vink Balk http://www.blauwband.nl/index.php?p=ledenpagina&id=33&pagi
comb Kuilema-Groenbroek Overschild http://www.kuilema-groenbroek.nl/
Johanna de Groot Vroomshoop johannadegroot.jouwweb.nl/
S.P. Schellevis Uitgeest schellevisduiven.wordpress.com
G.Veerman Volendam veermanduivenvolendam.nl
Willem Mulderij Vinkenbuurt willemmulderij.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
Auke Smid Zwaagwesteinde De Westereen www.aukesmid.nl
Comb. van den Berg Utrecht www.blog.combinatievdberg.nl
Bart van den Bovenkamp Doetinchem www.bovenkampduiven.nl
R. en J. Brands Urk www.brandspigeons.nl
Th&B Burgers Weurt www.burgersduiven.nl
C.J. van der Laan Castricum www.ceesvanderlaan.nl
Coen Brugman Luttelgeest www.coenbrugman.nl
Comb J.Hommes en Zonen Akersloot www.combhommes.nl
Cor Drost Achterberg www.cordrost.nl
C. van Oeveren Overberg www.debelevingoverberg.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
Harry Hendriks Vinkeveen www.duiven-harryhendriks.nl
Rick te Morsche Wierden www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zeewolde www.erichaal.nl
Bert Prasing Lelystad www.flevoduiven.com/bert
P.J. vd Berg & Zn Benschop www.foxbo.com
Gebr. Holleman Tienhoven a/d Lek www.gebrholleman.nl
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
C & G Koopman Ermerveen www.gerardkoopman.com
G. Rigter Amstelveen www.gertjanrigter.nl
Comb. Graaff - Gernaat Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
Henri Hoeks Bovensmilde www.henrihoeks.nl
H.K.Postma Eenrum www.hielkopostma.nl
Y.N.M. Kaptein Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jan Grootoonk Bant www.jangrootoonk.nl
J.C.Roelofs Alkmaar www.jcroelofs.nl
Jelle Jellema Nijverdal www.jellejellema.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
J.F. Eggink Laren Gld. www.jfeggink.nl
Wouter Jorna Hippolytushoef www.jornaduivensport.nl
Karel de Bruin Zwaagwesteinde www.kareldebruin.nl
Kees Droog Andijk www.keesdroog.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
Herman Koopman Almere www.koopmanpostduiven.nl/
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
Simon Kuipers Oudega www.kweekcentrumfriesland.nl
G. en J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
N.J.Tetteroo Purmerend www.nicotetteroo.nl
Vokko Brugge De Rijp www.Paradise-Pigeons.nl
Fam. Hendriks Zuiderwoude www.pigeoncom.com
Gebr. Jacobs Amstelveen www.qi-chat.nl/duiventil
De Rijnstroom Wijk bij Duurstede www.rijnstroom.nl
R.G.P. Vermaat Driehuis www.ruud-vermaat-duivensport.nl
Gerard Schalkwijk Lopik www.schalkwijkpigeons.com
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
Team Vollebregt Wassenaar www.teamvollebregt.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
A. Roes Ulft www.toonroes.net
A.J. van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Ben Hendriks Apeldoorn www.vanwanroy.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Bas Weijers Groesbeek www.weijersduiven.nl
Wiebren van Stralen Bantega www.wiebrenvanstralen.com
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.nl
W. Wittebol Oosterwolde www.wwittebolfondduiven.nl
Combinatie Ter Beek Biddinghuizen Www.wwracingpigeons.nl

Sponsors

Agenda


vrijdag 31 mei 2019
Einde inschrijving Marathon Noord
dinsdag 11 juni 2019
Inkorven St. Vincent
vrijdag 14 juni 2019
Lossing St.Vincent gepland
zondag 30 juni 2019
Inkorven Barcelona
vrijdag 5 juli 2019
Lossing Barcelona gepland
dinsdag 9 juli 2019
Inkorven Dax
vrijdag 12 juli 2019
Lossing Dax gepland
maandag 15 juli 2019
Inkorven Marseille
vrijdag 19 juli 2019
Lossing Marseille gepland
maandag 29 juli 2019
Inkorven Perpignan
dinsdag 30 juli 2019
Inkorven Bergerac
vrijdag 2 augustus 2019
Lossing Perpignan gepland
vrijdag 2 augustus 2019
Lossing Bergerac gepland