De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
Bert Prasing Lelystad bert.flevoduiven.nl
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
Wim & Michel Evers Didam evers-didam.webnode.nl/
Herman Brinkman Tuk hermanbrinkman.com
Bennie Suk 2e Exloermond http://www.bjsukmellies.nl/
Dr. van der Sluis Kockengen info@duivenkliniek.nl
K. Mooiweer Emmen keesmooiweer.nl
Willem Mulderij Wierden willemmulderij.nl
Herman Strikkers Dalfsen www traseco.nl
A.J. Kok IJsselmuiden www.arnoldkok.nl
Bennie Homma Balk www.benniehomma.nl
Benno Kastelein Hengelo www.bennokastelein.nl
R. en J. Brands Urk www.brandspigeons.nl
Carl Peterse Ameide www.carlpeterse.nl
Coen Brugman Luttelgeest www.coenbrugman.nl
Comb J.Hommes en Znn Akersloot www.combhommes.nl
Rob van Moorselaar Wadenoijen www.common-rail-diesels.nl
C. van Oeveren Leersum www.cornevanoeveren.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
H. Hendriks Vinkeveen www.duiven-harryhendriks.nl
Rick te Morsche Almelo www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zandvoort www.erichaal.nl
Erik Houter Vlieland www.erikhouter.nl
Gebr.Lowik Almelo www.gebroederslowik.nl
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
G. Rigter Amstelveen www.gertjanrigter.nl
Comb.Graaff-Bisschop Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
Ad van Heijst Wychen www.heelopleidingen.nl
Kaptein&Soeterbroek Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jan Grootoonk Bant www.jangrootoonk.nl
J.C.Roelofs Alkmaar www.jcroelofs.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
Karel de Bruin De Westereen www.kareldebruin.nl
Kees Droog Andijk www.keesdroog.nl
Klaas Buwalda Sexbierum www.klaasbuwalda.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
Simon Kuipers Oudega www.kweekcentrumfriesland.nl
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
G. & J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
Comb. A & W v.d. Engel Ijsselstein www.postduiveninijsselstein.nl
Gerard Schalkwijk Lopik www.schalkwijkpigeons.com
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
TEAM van Ginkel Veenendaal www.teamvanginkel.nl
Thomas Bos Azelo Ambt Delden Www.thomasbos.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
A.G. v.d. Walle Beerta www.tonvanderwalle.nl
Richardo van Aalst Ulft www.vanaalstpigeons.nl
Arjan van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Hessel Wouda Kootstertille www.waldhok.frl
Wiebren van Stralen Bantega www.wiebrenvanstralen.com
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.com

Sponsors

Agenda


zaterdag 2 maart 2024
28e Voorjaarsbeurs 2024
Lees meer >
zondag 3 maart 2024
28e Voorjaarsbeurs 2024
Lees meer >
zondag 21 april 2024
Grote Jubileum Zaalveiling speenklare jongen 2024
Lees meer >
zaterdag 26 oktober 2024
Feestmiddag en Kampioenenhuldiging 2024
Lees meer >