De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
Wim & Michel Evers Didam evers-didam.webnode.nl/
Herman Brinkman Tuk hermanbrinkman.com
K. Mooiweer Emmen keesmooiweer.nl
G.Veerman Volendam veermanduivenvolendam.nl
Willem Mulderij Wierden willemmulderij.nl
Herman Strikkers Dalfsen www traseco.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
A.J. Kok IJsselmuiden www.arnoldkok.nl
Bennie Homma Balk www.benniehomma.nl
Benno Kastelein Hengelo www.bennokastelein.nl
R. en J. Brands Urk www.brandspigeons.nl
Coen Brugman Luttelgeest www.coenbrugman.nl
Comb J.Hommes en Znn Akersloot www.combhommes.nl
C. van Oeveren Leersum www.cornevanoeveren.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
Rick te Morsche Almelo www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zandvoort www.erichaal.nl
Erik Houter Vlieland www.erikhouter.nl
Bert Prasing Lelystad www.flevoduiven.com/bert
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
Comb. van den Berg Utrecht www.genhvandenberg.nl
Comb.Graaff-Bisschop Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
Ad van Heijst Wychen www.heelopleidingen.nl
Kaptein&Soeterbroek Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jaap Koehoorn Twijzel www.jaapkoehoorn.nl
Jan Grootoonk Bant www.jangrootoonk.nl
J.C.Roelofs Alkmaar www.jcroelofs.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
Mike Peereboom Amstelveen www.juwelierpeereboom.nl
Karel de Bruin De Westereen www.kareldebruin.nl
Klaas Buwalda Sexbierum www.klaasbuwalda.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
Simon Kuipers Oudega www.kweekcentrumfriesland.nl
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
G. & J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
N.J.Tetteroo Purmerend www.nicotetteroo.nl
Comb. A & W v.d. Engel Ijsselstein www.postduiveninijsselstein.nl
Gerard Schalkwijk Lopik www.schalkwijkpigeons.com
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
TEAM van Ginkel Veenendaal www.teamvanginkel.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
A.G. v.d. Walle Beerta www.tonvanderwalle.nl
Richardo van Aalst Ulft www.vanaalstpigeons.nl
Arjan van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Hessel Wouda Kootstertille www.waldhok.frl
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.com

Sponsors

Agenda


zaterdag 4 maart 2023
27e Voorjaarsbeurs 2023
Lees meer >
zondag 5 maart 2023
27e Voorjaarsbeurs 2023
Lees meer >