De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
Gebr.Lowik Almelo gebroederslowik.nl
Comb. Helder Lelystad Helderdak.nl
Herman Brinkman Tuk hermanbrinkman.com
A.Heidstra Rottevalle home.kpn.nl/auke.heidstra/inleiding.html
K. Mooiweer Emmen http://keesmooiweer.nl/
Combinatie Poelman Erica http://www.poelmanpigeons.nl
Dr. van der Sluis Kockengen info@duivenkliniek.nl
Johanna de Groot Vroomshoop johannadegroot.jouwweb.nl/
Gerrit-Jan Kramer Apeldoorn nvt
G.Veerman Volendam veermanduivenvolendam.nl
A.G. v.d. Walle Beerta wallt.simplesite.com
Willem Mulderij Wierden willemmulderij.nl
Herman Strikkers Dalfsen www traseco.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
A.J. Kok IJsselmuiden www.arnoldkok.nl
Bennie Homma Balk www.benniehomma.nl
Bart van den Bovenkamp Doetinchem www.bovenkampduiven.nl
R. en J. Brands Urk www.brandspigeons.nl
Th&B Burgers Weurt www.burgersduiven.nl
C.J. van der Laan Castricum www.ceesvanderlaan.nl
Coen Brugman Luttelgeest www.coenbrugman.nl
Comb J.Hommes en Znn Akersloot www.combhommes.nl
Cor Drost Achterberg www.cordrost.nl
C. van Oeveren Leersum www.debelevingoverberg.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
H. Hendriks Vinkeveen www.duiven-harryhendriks.nl
Rick te Morsche Almelo www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zeewolde www.erichaal.nl
Bert Prasing Lelystad www.flevoduiven.com/bert
Paul van den Berg Benschop www.foxbo.com
Gebr. Holleman Tienhoven a/d Lek www.gebrholleman.nl
Gebr. Jacobs Amstelveen www.gebr-jacobs.nl
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
Comb. van den Berg Utrecht www.genhvandenberg.nl
C & G Koopman Ermerveen www.gerardkoopman.com
G. Rigter Amstelveen www.gertjanrigter.nl
Comb. Graaff - Gernaat Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
Ad van Heijst Wychen www.heelopleidingen.nl
Henri Hoeks Bovensmilde www.henrihoeks.nl
Y.N.M. Kaptein Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jan Broersma Roodeschool www.janbroersma.nl
Jan Grootoonk Bant www.jangrootoonk.nl
J.C.Roelofs Alkmaar www.jcroelofs.nl
Jelle Jellema Nijverdal www.jellejellema.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
Karel de Bruin Zwaagwesteinde www.kareldebruin.nl
Kees Droog Andijk www.keesdroog.nl
Klaas Buwalda Sexbierum www.klaasbuwalda.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
Herman Koopman Almere www.koopmanpostduiven.nl/
Simon Kuipers Oudega www.kweekcentrumfriesland.nl
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
G. & J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
N.J.Tetteroo Purmerend www.nicotetteroo.nl
De Rijnstroom Wijk bij Duurstede www.rijnstroom.nl
Gerard Schalkwijk Lopik www.schalkwijkpigeons.com
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
TEAM van Ginkel Veenendaal www.teamvanginkel.nl
Team Vollebregt Wassenaar www.teamvollebregt.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
Richardo van Aalst Ulft www.vanaalstpigeons.nl
A.J. van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.com
W. Wagteveld Tjalleberd www.wwagteveld.nl
Combinatie Ter Beek Biddinghuizen Www.wwracingpigeons.com

Sponsors

Agenda


maandag 31 mei 2021
Einde inschrijving Marathon Noord
dinsdag 8 juni 2021
Inkorven St. Vincent
vrijdag 11 juni 2021
Lossing St.Vincent gepland
maandag 5 juli 2021
Inkorven Barcelona
dinsdag 6 juli 2021
Inkorven Dax
vrijdag 9 juli 2021
Lossing Barcelona gepland
vrijdag 9 juli 2021
Lossing Dax gepland
maandag 19 juli 2021
Inkorven Marseille
vrijdag 23 juli 2021
Lossing Marseille gepland
dinsdag 27 juli 2021
Inkorven Bergerac
vrijdag 30 juli 2021
Lossing Bergerac gepland
maandag 2 augustus 2021
Inkorven Perpignan
vrijdag 6 augustus 2021
Lossing Perpignan gepland