De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
J&A Heezen Giesbeek de gemeente giesbeek
Wim & Michel Evers Didam evers-didam.webnode.nl
Gebr.Lowik Almelo gebroederslowik.nl
Comb. Helder Lelystad Helderdak.nl
Herman Brinkman Tuk hermanbrinkman.com
A.Heidstra Rottevalle home.kpn.nl/auke.heidstra/inleiding.html
K. Mooiweer Emmen http://keesmooiweer.nl/
comb Kuilema-Groenbroek Overschild http://www.kuilema-groenbroek.nl/
Combinatie Poelman Erica http://www.poelmanpigeons.nl
Comb. A & W van den Engel Ijsselstein https://www.postduiveninijsselstein.nl
Dr. van der Sluis Kockengen info@duivenkliniek.nl
Johanna de Groot Vroomshoop johannadegroot.jouwweb.nl/
Gerrit-Jan Kramer Apeldoorn nvt
Theo en Sem Visser Woerden Tgvisser@icloud.com
G.Veerman Volendam veermanduivenvolendam.nl
A.G. v.d. Walle Beerta wallt.simplesite.com
Willem Mulderij Wierden willemmulderij.nl
Herman Strikkers Dalfsen www traseco.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
A.J. Kok IJsselmuiden www.arnoldkok.nl
Bennie Homma Balk www.benniehomma.nl
Bart van den Bovenkamp Doetinchem www.bovenkampduiven.nl
R. en J. Brands Urk www.brandspigeons.nl
Th&B Burgers Weurt www.burgersduiven.nl
C.J. van der Laan Castricum www.ceesvanderlaan.nl
Coen Brugman Luttelgeest www.coenbrugman.nl
Comb J.Hommes en Znn Akersloot www.combhommes.nl
Cor Drost Achterberg www.cordrost.nl
C. van Oeveren Leersum www.debelevingoverberg.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
D.Ruiter Lutjebroek www.druiterkozijnen.nl
H. Hendriks Vinkeveen www.duiven-harryhendriks.nl
Rick te Morsche Almelo www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zeewolde www.erichaal.nl
Bert Prasing Lelystad www.flevoduiven.com/bert
Paul van den Berg Benschop www.foxbo.com
Gebr. Jacobs Amstelveen www.gebr-jacobs.nl
Gebr Limburg Zuidveen www.gebroeders-limburg.nl
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
Comb. van den Berg Utrecht www.genhvandenberg.nl
C & G Koopman Ermerveen www.gerardkoopman.com
G. Rigter Amstelveen www.gertjanrigter.nl
Comb. Graaff - Gernaat Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
Ad van Heijst Wychen www.heelopleidingen.nl
Henri Hoeks Bovensmilde www.henrihoeks.nl
Y.N.M. Kaptein Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jan Broersma Roodeschool www.janbroersma.nl
Jan Grootoonk Bant www.jangrootoonk.nl
J.C.Roelofs Alkmaar www.jcroelofs.nl
Jelle Jellema Nijverdal www.jellejellema.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
Karel de Bruin Zwaagwesteinde www.kareldebruin.nl
Kees Droog Andijk www.keesdroog.nl
Klaas Buwalda Sexbierum www.klaasbuwalda.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
Herman Koopman Almere www.koopmanpostduiven.nl/
Simon Kuipers Oudega www.kweekcentrumfriesland.nl
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
G. & J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
N.J.Tetteroo Purmerend www.nicotetteroo.nl
De Rijnstroom Wijk bij Duurstede www.rijnstroom.nl
Gerard Schalkwijk Lopik www.schalkwijkpigeons.com
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
TEAM van Ginkel Veenendaal www.teamvanginkel.nl
Team Vollebregt Wassenaar www.teamvollebregt.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
Richardo van Aalst Ulft www.vanaalstpigeons.nl
A.J. van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Ben Hendriks Apeldoorn www.vanwanroy.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Hessel Wouda Kootstertille www.waldhok.frl
Bas Weijers Groesbeek www.weijersduiven.nl
Wiebren van Stralen Bantega www.wiebrenvanstralen.com
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.com
W. Wagteveld Tjalleberd www.wwagteveld.nl
Combinatie Ter Beek Biddinghuizen Www.wwracingpigeons.com
G. Hamstra en Zoon Harderwijk www.wwracingpigeons.com

Sponsors

Agenda


No results found.