De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
A.Heidstra Rottevalle home.kpn.nl/auke.heidstra/inleiding.html
S.P. Schellevis Uitgeest schellevisduiven.wordpress.com
P. Romkes Urk voorland
Willem Mulderij Vinkenbuurt willemmulderij.nl
Herman Strikkers Dalfsen www traseco.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
Bart van den Bovenkamp Doetinchem www.bovenkampduiven.nl
Th&B Burgers Weurt www.burgersduiven.nl
Comb J.Hommes en Znn Akersloot www.combhommes.nl
Cor Drost Achterberg www.cordrost.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
D.Ruiter Lutjebroek www.druiterkozijnen.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zeewolde www.erichaal.nl
Bert Prasing Lelystad www.flevoduiven.com/bert
Gebr Limburg Zuidveen www.gebroeders-limburg.nl
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
Gerard Dekker Assendelft www.gemade.nl
Comb. Graaff - Gernaat Lelystad www.graaff-gernaat.nl
Henri Hoeks Bovensmilde www.henrihoeks.nl
Y.N.M. Kaptein Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jelle Jellema Nijverdal www.jellejellema.nl
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
R.G.P. Vermaat Driehuis www.ruud-vermaat-duivensport.nl
TEAM van Ginkel Veenendaal www.teamvanginkel.nl
Team Vollebregt Wassenaar www.teamvollebregt.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
A. Roes Ulft www.toonroes.net
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Hessel Wouda Kootstertille www.waldhok.frl
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.nl
W. Wittebol Oosterwolde www.wwittebolfondduiven.nl
Combinatie Ter Beek Biddinghuizen Www.wwracingpigeons.nl

Sponsors

Agenda


No results found.