De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
Wim & Michel Evers Didam evers-didam.webnode.nl
Gebr.Lowik Almelo gebroederslowik.nl
Herman Brinkman Tuk hermanbrinkman.com
A.Heidstra Rottevalle home.kpn.nl/auke.heidstra/inleiding.html
K. Mooiweer Emmen http://keesmooiweer.nl/
Kuilema-Groenbroek Overschild http://www.kuilema-groenbroek.nl/
Comb. A & W van den Engel Ijsselstein https://www.postduiveninijsselstein.nl
Dr. van der Sluis Kockengen info@duivenkliniek.nl
Johanna de Groot Vroomshoop johannadegroot.jouwweb.nl/
Gerrit-Jan Kramer Apeldoorn nvt
G.Veerman Volendam veermanduivenvolendam.nl
Willem Mulderij Wierden willemmulderij.nl
Herman Strikkers Dalfsen www traseco.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
A.J. Kok IJsselmuiden www.arnoldkok.nl
Bennie Homma Balk www.benniehomma.nl
R. en J. Brands Urk www.brandspigeons.nl
Th&B Burgers Weurt www.burgersduiven.nl
C.J. van der Laan Castricum www.ceesvanderlaan.nl
Coen Brugman Luttelgeest www.coenbrugman.nl
Comb J.Hommes en Znn Akersloot www.combhommes.nl
Cor Drost Achterberg www.cordrost.nl
C. van Oeveren Leersum www.debelevingoverberg.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
D.Ruiter Lutjebroek www.druiterkozijnen.nl
H. Hendriks Vinkeveen www.duiven-harryhendriks.nl
Rick te Morsche Almelo www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zeewolde www.erichaal.nl
Erik Houter Vlieland www.erikhouter.nl
Bert Prasing Lelystad www.flevoduiven.com/bert
Gebr. Janssen Gennep www.flyinghomepigeons.nl
Van den Berg Benschop www.foxbo.com
Gebr. Jacobs Amstelveen www.gebr-jacobs.nl
Gebr Limburg Zuidveen www.gebroeders-limburg.nl
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
Gerard Dekker Assendelft www.gemade.nl
Comb. van den Berg Utrecht www.genhvandenberg.nl
C & G Koopman Ermerveen www.gerardkoopman.com
G. Rigter Amstelveen www.gertjanrigter.nl
Comb. Graaff - Gernaat Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
Ad van Heijst Wychen www.heelopleidingen.nl
Henri Hoeks Bovensmilde www.henrihoeks.nl
Kaptein&Soeterbroek Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jan Broersma Roodeschool www.janbroersma.nl
Jan Grootoonk Bant www.jangrootoonk.nl
J.C.Roelofs Alkmaar www.jcroelofs.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
Mike Peereboom Amstelveen www.juwelierpeereboom.nl
Karel de Bruin Zwaagwesteinde www.kareldebruin.nl
Kees Droog Andijk www.keesdroog.nl
Klaas Buwalda Sexbierum www.klaasbuwalda.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
Simon Kuipers Oudega www.kweekcentrumfriesland.nl
Leo Pronk Breezand www.leopronk.nl
G. & J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
N.J.Tetteroo Purmerend www.nicotetteroo.nl
Familie Hendriks Zuiderwoude www.pigeoncom.com
Gerard Schalkwijk Lopik www.schalkwijkpigeons.com
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
TEAM van Ginkel Veenendaal www.teamvanginkel.nl
Team Vollebregt Wassenaar www.teamvollebregt.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
A.G. v.d. Walle Beerta www.tonvanderwalle.nl
Richardo van Aalst Ulft www.vanaalstpigeons.nl
Arjan van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Ben Hendriks Apeldoorn www.vanwanroy.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Hessel Wouda Kootstertille www.waldhok.frl
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.com
F. Wagteveld Tjalleberd www.wwagteveld.nl
G. Hamstra en Zoon Harderwijk www.wwracingpigeons.com
Combinatie Ter Beek Biddinghuizen Www.wwracingpigeons.com

Sponsors

Agenda


zaterdag 22 oktober 2022
Feestmiddag en kampioenen huldiging