De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
C. Hardeman Breukelen -
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
Herman Brinkman Tuk Hermanbrinkman.com
A.Heidstra Rottevalle home.kpn.nl/auke.heidstra/inleiding.html
Evert Antonides Sappemeer http://members.home.nl/eantonides
comb Kuilema-Groenbroek Overschild http://www.kuilema-groenbroek.nl/
Johanna de Groot Vroomshoop johannadegroot.jouwweb.nl/
S.P. Schellevis Uitgeest schellevisduiven.wordpress.com
G.Veerman Volendam veermanduivenvolendam.nl
Willem Mulderij Vinkenbuurt willemmulderij.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
Comb. van den Berg Utrecht www.blog.combinatievdberg.nl
Bart van den Bovenkamp Doetinchem www.bovenkampduiven.nl
Coen Brugman Luttelgeest www.coenbrugman.nl
Comb J.Hommes en Zonen Akersloot www.combhommes.nl
Cor Drost Achterberg www.cordrost.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
Harry Hendriks Vinkeveen www.duiven-harryhendriks.nl
Rick te Morsche Wierden www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zeewolde www.erichaal.nl
Bert Prasing Lelystad www.flevoduiven.com/bert
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
C & G Koopman Ermerveen www.gerardkoopman.com
G. Rigter Amstelveen www.gertjanrigter.nl
Comb. Graaff - Gernaat Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
H.K.Postma Eenrum www.hielkopostma.nl
Y.N.M. Kaptein Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
J.C.Roelofs Alkmaar www.jcroelofs.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
J.F. Eggink Laren Gld. www.jfeggink.nl
Wouter Jorna Hippolytushoef www.jornaduivensport.nl
Karel de Bruin Zwaagwesteinde www.kareldebruin.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
Simon Kuipers Oudega www.kweekcentrumfriesland.nl
G. en J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
Gebr. Jacobs Amstelveen www.qi-chat.nl/duiventil
R.G.P. Vermaat Driehuis www.ruud-vermaat-duivensport.nl
Gerard Schalkwijk Lopik www.schalkwijkpigeons.com
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
Team Vollebregt Wassenaar www.teamvollebregt.nl
A.J. van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Wiebren van Stralen Bantega www.wiebrenvanstralen.com
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.nl
W. Wittebol Oosterwolde www.wwittebolfondduiven.nl

Sponsors

Agenda


No results found.