De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
Gebr.Lowik Almelo gebroederslowik.nl
Herman Brinkman Tuk hermanbrinkman.com
A.Heidstra Rottevalle home.kpn.nl/auke.heidstra/inleiding.html
Evert Antonides Sappemeer http://members.home.nl/eantonides
Johan Vink Balk http://www.blauwband.nl/index.php?p=ledenpagina&id=33&pagi
comb Kuilema-Groenbroek Overschild http://www.kuilema-groenbroek.nl/
Combinatie Poelman Erica http://www.poelmanpigeons.nl
Dr. van der Sluis Kockengen info@duivenkliniek.nl
Johanna de Groot Vroomshoop johannadegroot.jouwweb.nl/
M & R Liebregts Harlingen nvt
S.P. Schellevis Uitgeest schellevisduiven.wordpress.com
Th.Jansen Spijk t.jansen6378
G.Veerman Volendam veermanduivenvolendam.nl
P. Romkes Urk voorland
Willem Mulderij Vinkenbuurt willemmulderij.nl
Herman Strikkers Dalfsen www traseco.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
B. Homma Balk www.benniehomma.nl
Comb. van den Berg Utrecht www.blog.combinatievdberg.nl
Bart van den Bovenkamp Doetinchem www.bovenkampduiven.nl
R. en J. Brands Urk www.brandspigeons.nl
Th&B Burgers Weurt www.burgersduiven.nl
C.J. van der Laan Castricum www.ceesvanderlaan.nl
Comb J.Hommes en Znn Akersloot www.combhommes.nl
Cor Drost Achterberg www.cordrost.nl
C. van Oeveren Leersum www.debelevingoverberg.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
D.Ruiter Lutjebroek www.druiterkozijnen.nl
H. Hendriks Vinkeveen www.duiven-harryhendriks.nl
Rick te Morsche Wierden www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zeewolde www.erichaal.nl
Gebr. Holleman Tienhoven a/d Lek www.gebrholleman.nl
Gebr Limburg Zuidveen www.gebroeders-limburg.nl
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
Gerard Dekker Assendelft www.gemade.nl
C & G Koopman Ermerveen www.gerardkoopman.com
G. Rigter Amstelveen www.gertjanrigter.nl
Comb. Graaff - Gernaat Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
Henri Hoeks Bovensmilde www.henrihoeks.nl
H.K.Postma Eenrum www.hielkopostma.nl
Y.N.M. Kaptein Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jan Grootoonk Bant www.jangrootoonk.nl
J.C.Roelofs Alkmaar www.jcroelofs.nl
Jelle Jellema Nijverdal www.jellejellema.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
Wouter Jorna Hippolytushoef www.jornaduivensport.nl
Karel de Bruin Zwaagwesteinde www.kareldebruin.nl
Kees Droog Andijk www.keesdroog.nl
Klaas Buwalda Sexbierum www.klaasbuwalda.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
Herman Koopman Almere www.koopmanpostduiven.nl/
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
Simon Kuipers Oudega www.kweekcentrumfriesland.nl
Leo Pronk Breezand www.leopronk.nl
G. en J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
N.J.Tetteroo Purmerend www.nicotetteroo.nl
Vokko Brugge De Rijp www.Paradise-Pigeons.nl
R.G.P. Vermaat Driehuis www.ruud-vermaat-duivensport.nl
Gerard Schalkwijk Lopik www.schalkwijkpigeons.com
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
TEAM van Ginkel Veenendaal www.teamvanginkel.nl
Team Vollebregt Wassenaar www.teamvollebregt.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
A. Roes Ulft www.toonroes.net
Comb. Kramer/Ouwehand Assendelft www.topduiven.nl
Richardo van Aalst Ulft www.vanaalstpigeons.nl
A.J. van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Ben Hendriks Apeldoorn www.vanwanroy.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Hessel Wouda Kootstertille www.waldhok.frl
Wiebren van Stralen Bantega www.wiebrenvanstralen.com
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.nl
W. & B. Wagteveld Tjalleberd www.wwagteveld.nl
W. Wittebol Oosterwolde www.wwittebolfondduiven.nl
G. Hamstra en Zoon Harderwijk www.wwracingpigeons.com
Combinatie Ter Beek Biddinghuizen Www.wwracingpigeons.com

Sponsors

Agenda


dinsdag 14 juli 2020
Inkorven St. Vincent
vrijdag 17 juli 2020
Lossing St.Vincent gepland
zondag 26 juli 2020
Inkorven Barcelona
vrijdag 31 juli 2020
Lossing Barcelona gepland
maandag 3 augustus 2020
Inkorven Perpignan
dinsdag 4 augustus 2020
Inkorven Dax
vrijdag 7 augustus 2020
Lossing Dax gepland
vrijdag 7 augustus 2020
Lossing Perpignan gepland
maandag 10 augustus 2020
Inkorven Narbonne
dinsdag 11 augustus 2020
Inkorven Bergerac
vrijdag 14 augustus 2020
Lossing Bergerac gepland
vrijdag 14 augustus 2020
Lossing Narbonne gepland