De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Websites deelnemers

Naam Woonplaats Website
Comb.Niks Westerhaar comb-niks-westerhaar.jouwweb.nl/
Gebr.Löwik Almelo gebroederslowik.nl
A.Heidstra Rottevalle home.kpn.nl/auke.heidstra/inleiding.html
comb Kuilema-Groenbroek Overschild http://www.kuilema-groenbroek.nl/
Combinatie Poelman Erica http://www.poelmanpigeons.nl
Johanna de Groot Vroomshoop johannadegroot.jouwweb.nl/
S.P. Schellevis Uitgeest schellevisduiven.wordpress.com
Th.Jansen Spijk t.jansen6378
P. Romkes Urk voorland
Willem Mulderij Vinkenbuurt willemmulderij.nl
Herman Strikkers Dalfsen www traseco.nl
A. Bleeker 't Veld www.a-bleeker.nl
Comb. van den Berg Utrecht www.blog.combinatievdberg.nl
Bart van den Bovenkamp Doetinchem www.bovenkampduiven.nl
R. en J. Brands Urk www.brandspigeons.nl
Th&B Burgers Weurt www.burgersduiven.nl
Comb J.Hommes en Znn Akersloot www.combhommes.nl
Cor Drost Achterberg www.cordrost.nl
C. van Oeveren Leersum www.debelevingoverberg.nl
Mijnis Gijsen Echteld www.depyreneeen.nl
D.Ruiter Lutjebroek www.druiterkozijnen.nl
H. Hendriks Vinkeveen www.duiven-harryhendriks.nl
Rick te Morsche Wierden www.duivenspecialist.nl
Simon IJnsen Hollum-Ameland www.duivensport-ameland.jouwweb.nl
Eric Haal Zeewolde www.erichaal.nl
Bert Prasing Lelystad www.flevoduiven.com/bert
Gebr Limburg Zuidveen www.gebroeders-limburg.nl
Gebr. Spekking Terborg www.gebrspekking.nl
Gerard Dekker Assendelft www.gemade.nl
Comb. Graaff - Gernaat Lelystad www.graaff-gernaat.nl
H Zwiers Den Ham www.haroldzwiers.nl
Henri Hoeks Bovensmilde www.henrihoeks.nl
H.K.Postma Eenrum www.hielkopostma.nl
Y.N.M. Kaptein Akersloot www.ijsbrandkaptein.nl
Jan Grootoonk Bant www.jangrootoonk.nl
Jelle Jellema Nijverdal www.jellejellema.nl
Jelle Outhuijse Harlingen www.jelleouthuijse.com
Karel de Bruin Zwaagwesteinde www.kareldebruin.nl
R. Koeman-Kok Wormerveer www.Koemankok-duiven.jouwweb.nl
Herman Koopman Almere www.koopmanpostduiven.nl/
G. van der Loon Boelenslaan www.kweekcentrumfriesland.nl
G. en J. van Nieuwamerongen Veenendaal www.marathonduivenjournaal.nl
N.J.Tetteroo Purmerend www.nicotetteroo.nl
R.G.P. Vermaat Driehuis www.ruud-vermaat-duivensport.nl
S. de Jonge Nieuw Amsterdam www.sipdejonge.nl
TEAM van Ginkel Veenendaal www.teamvanginkel.nl
Team Vollebregt Wassenaar www.teamvollebregt.nl
Tim Hage Woerden www.timhage.nl
A. Roes Ulft www.toonroes.net
Richardo van Aalst Ulft www.vanaalstpigeons.nl
A.J. van Gent West-Knollendam www.van-gent.com
Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht www.verweij-dehaan.nl
Hessel Wouda Kootstertille www.waldhok.frl
E.Wiersma & Zn Sibculo www.wiersmaenzoon.nl
W. Wittebol Oosterwolde www.wwittebolfondduiven.nl
Combinatie Ter Beek Biddinghuizen Www.wwracingpigeons.nl

Sponsors

Agenda


zondag 31 mei 2020
Einde inschrijving Marathon Noord
dinsdag 9 juni 2020
Inkorven St. Vincent
vrijdag 12 juni 2020
Lossing St.Vincent gepland
zondag 28 juni 2020
Inkorven Barcelona
vrijdag 3 juli 2020
Lossing Barcelona gepland
dinsdag 7 juli 2020
Inkorven Dax
vrijdag 10 juli 2020
Lossing Dax gepland
maandag 13 juli 2020
Inkorven Marseille
vrijdag 17 juli 2020
Lossing Marseille gepland
maandag 27 juli 2020
Inkorven Perpignan
dinsdag 28 juli 2020
Inkorven Bergerac
vrijdag 31 juli 2020
Lossing Bergerac gepland
vrijdag 31 juli 2020
Lossing Perpignan gepland