De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord
Marathon Noord op Facebook Marathon Noord op Youtube Marathon Noord op Twitter

Deelnemers

Deelnemers M MA1 MA2 O OA1 OA2 E E R
Totaal 459 392 207 193 223 133 122 58 47 283

Deelnemers seizoen 2020 in onderstaande lijst zijn gesorteerd op lidnummer.
 
Lidnummer   Naam Woonplaats Sinds Middaglossingen Ochtendlossingen Overige
          M MA1 MA2 O OA1 OA2 E E R
01030041 A.G. v.d. Walle Beerta 2011 X X X
01030181 Henk Jansen Jzn Beerta 2014 X X X X
01089001 comb Kuilema-Groenbroek Overschild 2018 X
01090019 H.K.Postma Eenrum 2013 X X X X
01191331 Rob Fraiquin Groningen 2020 X
01200128 L. Wilpstra Boerakker 2010 X X X X
01250215 Evert Antonides Sappemeer 2008 X X X
01250711 Hans van Rein Kropswolde 2013 X X X
01320060 Mevr. Pijl-Engels Muntendam 1988 X X
01559002 Luit & Cor Drieborg 2015 X
02030588 JDBosma Augustinusga 2017 X X X X
02060708 Hessel Wouda Kootstertille 2012 X X X
02080039 Simon IJnsen Hollum-Ameland 2009 X X X X X
02101351 H.W.L. Meijners Feanwalden 2016 X X
02109001 Com. E. en H. de Ruig Oudebildtzijl 2012 X
02110384 Andre Wildervank Nes Ameland 2015 X X X X
02190189 Karel de Bruin Zwaagwesteinde 2011 X X X X X
02190201 A. de Graaf Zwagerbosch 2020 X X X X
02199218 Comb. G.&G de Graaf Zwaagwesteinde 2006 X X X X X
02210081 J. Spijkerman St.Nicolaasga 2015 X X X X
02210706 Wiebren van Stralen Bantega 2009 X X
02259175 Comb. Rekker-Westra Berlikum 2017 X X X X
02260119 B. Homma Balk 2008 X X X X X X X X
02260135 Harry de Jong Wijckel 2009 X X X X X
02260216 Johan Vink Balk 2009 X X
02260437 J J Halma Balk 2020 X X
02260542 Henri Pander Balk 2019 X X
02270571 Jelle Outhuijse Harlingen 2005 X X X X X X
02330230 Klaas de Vreeze Bakhuizen 2010 X
02360006 Bert Hooijer Grouw 2009 X X
02369060 W. & B. Wagteveld Tjalleberd 2008 X X X X
02520399 W. Wittebol Oosterwolde 2008 X X X X
02520593 A.A. van der Veer Donkerbroek 2012 X
02560270 W.v.d.Woude Drachten 2013 X X X
02590165 Simon Kuipers Oudega 2000 X X X X
02590211 G. van der Loon Boelenslaan 2012 X X X X X
02590319 P.J. Wielinga Drachten 2020 X X
02590343 A.Heidstra Rottevalle 2016 X X X X
02590785 Randolph Vollebeek Drachten 2019 X X X
02621562 P.Beetsma Sneek 2012 X
02670760 Ronnie Leusink Engwierum 1988 X X
02680518 U.Jellema Steggerda 2008 X
03010005 R.J. Rittersma Zuidlaren 2016 X X
03030005 Henri Hoeks Bovensmilde 2010 X X X X X
03180221 Henk Kuipers Emmen 2009 X X X X
03180727 Eit Wever Jr. Emmen 2020 X X
03181188 Gurbe van der Schaaf Emmen 2011 X X X
03280003 K Kiekebelt Drijber 2009 X X X
03299248 C & G Koopman Ermerveen 2017 X X X X X X X X
03310016 H. Doek Klazienaveen 2000 X X X
03310876 B. Meijer Klazienaveen 2010 X X X X X X
03312109 Jos Siebum Weiteveen 2007 X X X X X
03319004 Combinatie Poelman Erica 2020 X X X
03379168 E.Wiersma & Zn Sibculo 2009 X X
03421237 Eddy Bloemen Staphorst 2008 X X X
03490581 J.G. Wiering Veenhuizen 2011 X X X X
03500006 J.Jonker Nieuw Amsterdam 2018 X X X
03500763 S. de Jonge Nieuw Amsterdam 2019 X X X
03520091 P.Groote Erica 2018 X
03520132 Ard Bekel Nieuw-Schoonebeek 2018 X X
03520248 H Wegkamp Weiteveen 2020 X X
03560003 J.-R. Swart Weerdinge 2008 X X X X
03569004 A.J. en G.A. Veninga Ter Apel 2010 X
04020180 Herman Strikkers Dalfsen 2012 X X
04040667 Arjan Beens Genemuiden 1990 X X X X X
04049127 G. Heutink en Zn. Genemuiden 2007 X X X
04050091 G. van Eikenhorst Hattem 2008 X X
04051127 J.Scholten Hattem 2009 X
04100440 H. Kalter IJsselmuiden 1980 X X X
04100563 Gerard Kok IJsselmuiden 2006 X X X X X
04100644 J.Hinke Kampen 2007 X X X X
04100733 D.Jansen Kampen 2015 X X X X
04100881 JK Strieker Kampen 2008 X X
04100962 Wim Diender Grafhorst 2012 X X
04101674 B.W. van Kleef Kampen 2012 X X
04101704 G van Putten Kampen 2020 X X
04130637 N. de Fouw Bant 2008 X X X X X X X
04131233 Jaap Mazee Ens 1981 X X X X X X
04131276 P. Romkes Urk 2000 X X X X X
04131446 Jan Grootoonk Bant 2008 X X X X X X X
04131713 Coen Brugman Luttelgeest 2009 X X X X
04140011 John Aretz Steggerda 2012 X X X X X X
04140029 Herman Brinkman Tuk 1974 X X X X X X X X X
04149184 Gebr Limburg Zuidveen 2008 X X X X X
04190221 Roelof van Looy Zuidveen 2013 X X X
04210069 W. Baarsen Urk 1976 X X X
04240990 H.J. v.d. Belt Zwolle 2008 X
04241413 G. Knol Zwolle 1982 X X
04241464 G.J. van Vilsteren Zwolle 1982 X X
04241677 Th.Sommeling Zwolle 2020 X X
04290203 Johan Jansen Punthorst 2013 X
04290637 Willem Mulderij Vinkenbuurt 1997 X X X X X
04290769 Rieks Lonsain Nieuwleusen 2007 X X X
04320010 K. van Urk Urk 1998 X X X
04330021 Pieter Woord Urk 2016 X X X X X
04339225 R. en J. Brands Urk 2012 X X
05069002 Theo Vermeulen Lelystad 2012 X X
05069202 Comb. Graaff - Gernaat Lelystad 2003 X X X X
05069270 Comb Beckers Lelystad 2020 X X
06040793 Wim Derksen Almelo 2000 X X X
06060006 Nick ter Meer Almelo 2019 X X X
06060007 P.C.Groenendijk Almelo 2019 X X
06060332 Jan Heutink Almelo 2019 X X
06069002 Gebr. ter Meer Almelo 2019 X X X
06070409 Jan Voorn Almelo 2016 X
06070684 W. Weerink Wierden 2008 X X X X
06140001 Th te Marvelde Haaksbergen 2007 X X
06140104 B.J.F. Pelle Hengevelde 1980 X X
06171091 Jan Huls Borne 2011 X
06179139 Comb. Seelen Borne 2000 X X X X X X X X X
06220001 Mario Elkemann Nordhorn 2020 X X
06220067 H. Borgelink Denekamp 1999 X X X
06220318 M. ter Duis Nordhorn 2017 X X
06420008 A. de Vries Losser 2016 X X
06530007 W. Tuten Dalmsholte 2020 X X
06530221 J. Morsink Marle 2017 X X X
06540115 Jelle Jellema Nijverdal 2010 X X X X X X X X
06540298 J. Willems Nijverdal 2011 X X X X X X X X
06540671 J. Dekkers Nijverdal 2011 X X X X
06541234 H. Leeftink Nijverdal 2016 X X X X X X X
06580381 Benno Kastelein Hengelo 2012 X X X X X X X X X
06730436 C. Elzinga Neede 1980 X
06800751 Cees Nijdeken Rijssen 2012 X X X X
06810925 D. Borkent Rijssen 2010 X X X X
06839001 Gebr.Lowik Almelo 1982 X X X X X
06869019 J H Dekker & ZN Vriezenveen 2019 X X X
06870005 Bert Nieboer Geerdijk 2020 X X X X
06870008 Eva Niks Westerhaar 2020 X X
06870692 H. Wilharms Westerhaar 2011 X X X X X
06879152 Comb.Niks Westerhaar 1987 X X X X X X
06900004 Joey Bakhuis Westerhaar 2019 X
06900005 H Zwiers Den Ham 2002 X X X X X X X X X
06900006 J H Ekkel Westerhaar-Vriezenveensewijk 2017 X
06900007 Johanna de Groot Vroomshoop 2009 X X X X X
06900016 A. Alberts Westerhaar 2009 X
06900539 H. Boertje Westerhaar 2009 X X X X X
06900938 Wout Nijboer Westerhaar Vriezeveensewijk 2010 X X X X
06909001 J Kikkert Westerhaar 2008 X X X X
06930004 Theo Pots Enter 1984 X X
06930467 G. Scholten Enter 2008 X X X X
06930548 H.G. Otten Enter 2011 X X
06930815 T. Brunnekreef ENTER 2020 X X X
07020008 Anton Huigen Apeldoorn 2020 X X
07029318 Dave Zoetbrood Apeldoorn 2020 X X
07040251 A.G. Poppe Heino 2019 X X
07090001 A Possemis Apeldoorn 1980 X
07090009 Ben Hendriks Apeldoorn 1974 X X X
07130477 Jan Doppenberg Voorthuizen 2006 X X X X X
07130621 J. van Veldhuizen Barneveld 2018 X X
07130752 J. Methorst Barneveld 2013 X X X X X
07299051 A. Jochemsen & Znn Bennekom 1974 X X X X X
07299123 B. v Holland en Zn. Ede Gld. 2012 X X X X X
07310002 G.H.R. Bouman Bennekom 2018 X X X X
07310409 W. Kuijt Lunteren 2012 X X X
07320721 Richard van Rossum Wageningen 2016 X X X X
07340006 Anton Mos Vaassen 2018 X X
07340957 H van't Goor 't Harde 1987 X X X X
07360504 Jac v Putten Elburg 2016 X X X X
07360679 Gerrit van 't Goor 't Harde 1983 X X
07369015 Comb.de Gunst 't Harde 2012 X X X X
07420800 E. van den Hoek Harderwijk 2000 X X X X
07420818 J. Amptmeijer Harderwijk 2000 X
07421163 G. Foppen Gzn Harderwijk 2018 X X X X
07421325 J v Grafhorst Harderwijk 2000 X X
07421449 Angelique van den Dragt Harderwijk 2017 X X X X
07429001 Combinatie Ter Beek Biddinghuizen 2019 X X X
07429418 G. Hamstra en Zoon Harderwijk 1997 X X X
07430820 A. Witkamp Harderwijk 2014 X X X X
07489002 B.W. Nitrauw & Zn Wapenveld 2006 X X
07510561 G .J.Eggink Laren (gld) 2009 X X X
07510634 H.B. Wegh Lochem 1991 X X X X
07510880 Gerard van de Aast Laren (gld) 2020 X X
07541002 Gerrit van der Perk Nunspeet 1998 X X
07549006 Comb Vlijm-Foppen Hulshorst 2019 X X X X
07549091 Comb. Foppen-Vlijm Harderwijk 1999 X X X X
07550230 D. Juffer Nunspeet 2009 X
07551618 W van Klompenburg Hierden 2020 X
07580311 Dries Wolff t Loo (Oldebroek) 2012 X X X
07600051 Comb. ten Cate Hattemerbroek 2007 X X X X X
07601057 Nanne Wolff Hattemerbroek 1980 X X X
07609002 comb.A.Wolff F.Sellies Wezep 2014 X X X X X X X
07609247 T. Koele & Zn Wezep 2007 X X X X X
07611000 Dick Fijn t Loo oldebroek 2015 X X X
07619178 Comb van Ommen Koops Wezep 2014 X X X X X
07630460 W. van den Hoek Putten 1993 X X X X X X X
07720154 Cor Vrolijk Zutphen 2020 X X
07720162 Bas Jansen Zutphen 2010 X X X X X X
07720600 J. Boesveld Steenderen 2009 X X X X X X X
07720863 GH Bloemen Brummen 2008 X X X
07720936 A.A.Aalpoel Zutphen 1998 X X X X X X
07729153 Gebr. Bierhof Leuvenheim 1988 X X
08010118 J.G.J. Goossens Lintelo/Aalten 1982 X
08010398 L Rave Aalten 2012 X X X
08030003 NJ Koenders Westervoort 2019 X X X X X X X X X
08030025 Dirk Altenaar Giesbeek 2009 X X X
08030255 Herman van der Velden Velp 1974 X X X
08030905 W. van Mierle Westervoort 2012 X X X
08040020 B. Bonnier Velp 2006 X
08131178 E. Peperkamp Arnhem 2012 X X X X X
08151167 Jan Peters Bemmel 1974 X X
08210491 Maurice Derksen Braamt 2015 X X
08219181 G&J Polman Braamt 2016 X X
08230001 Frank van de Kamp Lobith 2020 X X
08230015 G.A.M.Tiemes Didam 1985 X X X X X X X X
08230035 P. Wanders Loil Didam 2020 X X X X X X
08239277 Wim & Michel Evers Didam 2007 X X X X X
08320015 Harrie Scheers Doetinchem 2000 X
08320020 Bart van den Bovenkamp Doetinchem 2009 X X X X
08329002 Comb. Bosman Doetinchem 1990 X X X X X X
08329003 Martijn & Stijn Willemsen Doetinchem 1999 X X X
08380142 F.Hummelink Vorden 2013 X X
08389089 Comb J. Meijer en zoon Hengelo Gld 2012 X X X X X X
08400141 R. Pastoors Varsselder-Veldhunten 2008 X X X X
08409141 Comb. Verhoef en Zn Gendringen 2014 X X
08410001 A. Roes Ulft 1978 X
08410004 J.W.B Bruins Ulft 1990 X X X
08410293 Ben Geerts Ulft 1990 X X X X X
08410510 G.J.te Pas Ulft 1982 X X X X X
08410901 John Hartjes Ulft 2005 X X X X
08411108 Th. te Pas Ulft 2000 X X
08430525 A.H.J.Peters Zelhem 2007 X X X X
08490002 H.M.C. de Wit Arnhem 1995 X X
08490005 Jan van Kalkeren Oosterhout (Gld.) 1990 X X X X
08490128 Eef van Aalten Huissen 1990 X X X X X X X
08490187 Fons Borgers Huissen 2008 X X X X
08490217 Piet Eeuwes Huissen 1998 X X X X X
08500015 W. te Vruchte Lichtenvoorde 2019 X X X
08500025 B.J.Volmer Vreden 2019 X X X X X X X X
08500433 M. van Melis Lichtenvoorde 2000 X X
08500883 V.C.J. van Melis Lichtenvoorde 2008 X
08500905 M Goldewijk Marienvelde 2015 X X X
08509033 J.Lansink & zonen Lichtenvoorde 2019 X X X
08509181 Heezen Goossens Beltrum 1982 X X X X X X X X X
08530418 L.Roodbeen Renkum 1991 X
08530973 M.Jacobs Bennekom 1998 X X X X X X
08539001 Gerritsen/Rothuis Renkum 2018 X X
08539123 Comb v.d. Bovenkamp Renkum 1978 X X X X X
08570897 Jos Karman Dieren 2012 X X
08571001 Enrico Liet Dieren 2020 X X
08601097 H.J.Overbeek Velp 2009 X X
08630432 H.A.M. Brundel Mariënvelde 2008 X
08650383 P. Heikamp & v. Doorn Zetten 1990 X X X X X
08660280 A.J.M. Straub Kilder 2012 X X
08690009 H.Elsweyer Borken Burlo 2014 X X X X X
08700001 Wim Jacobs s-Heerenberg 2000 X X X
08700511 Hans Radstaak Gaanderen 2013 X X X X
08700570 Eric Huijink Terborg 2018 X X X
08700782 J. Steentjes Silvolde 2009 X X X X X X
08700791 J.H.W. Straub Ulft 1995 X X
08700979 Richardo van Aalst Ulft 2012 X X
08701061 Patrick Sticker Silvolde 2000 X X X
08709002 Hen-Ri Etten Gld 2019 X X
08709153 Gebr. Spekking Terborg 2005 X X X X X
08709196 Ebbers-Vazo Etten gld 2011 X X
08750002 Th.Jansen Spijk 2020 X X
09010476 R.Wienen Beuningen 2011 X X X X
09019002 Jansen-Spaan Ewijk 2008 X X X X X X
09019173 Th&B Burgers Weurt 2004 X X X X
09031207 A. van Duynhoven Middelaar 2019 X
09031274 M.Alders Ottersum 2019 X
09039201 Gebr. Janssen Gennep 2020 X X X X
09039227 Comb Kroon Erren Ven-Zelderheide 2020 X
09060393 Th. van Oss Afferden 2008 X X
09069074 Combinatie Verwaaijen Deest 2007 X X X
09110002 R. de Haard Persingen 2018 X
09111119 E.L.T. Hendriks Groesbeek 2007 X X X X X X
09111127 Bernard van der Horst Groesbeek 2008 X X X
09111143 J.W.H. Janssen Groesbeek 2006 X X X
09119180 Bekers en Zn. Groesbeek 2009 X
09150118 G.J.H. Gesthuizen Millingen a.d. Rijn 2001 X X
09150312 W.G.H.Peer Millingen a d Rijn 1980 X X X X
09151105 J. Hanssen Erlecom 2000 X X X
09240006 R v. Hilten- v. Elk NIJMEGEN 2020 X X X
09330290 Henk van der Wielen Boven-Leeuwen 2011 X
09370243 Ad van Heijst Wychen 2000 X X X X X
09370758 Pieter Guelen Wijchen 2011 X X X
09371265 Ton Willems Balgoij 2009 X X X
10000316 P.J. Westerlaken Veenendaal 2007 X X X
10009196 TEAM van Ginkel Veenendaal 2007 X X
10010003 C. van Oeveren Leersum 2008 X X X X X X X
10011013 A. Quint Elst Utr. 2013 X
10011048 G.van Laar ELST UT 2007 X X X X
10019033 Comb van Doorn Amerongen 2000 X X X X X X X
10050497 Peter Verkruijsse Maarssen 2019 X X
10050659 C. Hardeman Breukelen 2012 X X X
10109071 Comb. Steenbeek & Zn. De Bilt 2005 X X X X X X X X X
10120003 J.M. v. Wakeren Doorn 2003 X
10129141 G. en J. van Nieuwamerongen Veenendaal 1993 X X X X
10151288 Mijnis Gijsen Echteld 2008 X X X X
10169188 Comb van Bekkum Geldermalsen 2012 X X X X X X X X
10200003 Piet van Straten Vianen 2012 X X X
10200738 Gerard Schalkwijk Lopik 2015 X X X X X X X X
10200801 Cees Galje IJsselstein 2012 X X X X X X
10201750 M.A. de Groot Nieuwegein 2011 X X X
10209002 R.Kuijer & Zn Maarssen 2017 X X X X X
10209068 Comb. Metzke van Wijk IJsselstein 2020 X X
10209125 P.J. vd Berg & Zn Benschop 2012 X
10209290 W.H. Murk & Zoon IJsselstein 2012 X X X X X
10209486 C. van Wijk en Zn Benschop 2012 X X X X X X X X X
10240431 Dr. van der Sluis Kockengen 2020 X
10240937 H. Brakele Maarssendorp 1998 X X X
10280006 Cor Drost Achterberg 2009 X X
10311379 Rob van Moorselaar Wadenoijen 2012 X X X X
10311590 H. Wennekes Tiel 2015 X X X X X
10319348 Tom en Bianca van Dee Tiel 2012 X X X
10470951 P.B.van Vliet Utrecht 2002 X X
10471212 A.J. van Amerongen Bunnik 2009 X X X X
10479194 Comb. van den Berg Utrecht 2005 X X X X X X X X X
10479267 Comb Slotboom Utrecht 2008 X X X X X X
10490621 H.D. Spronk Utrecht 2016 X X X
10491155 Jan van Straten Utrecht 2008 X X X X X
10499030 A v.d. Meer en Zonen Utrecht 2017 X X X X
10570461 Bosch & Prattenburg Veenendaal 2012 X X X X X
10620592 M. Outshoven Zeist 2014 X X X
11010005 Marcel Theebe Hilversum 2010 X X
11010009 K. Cluistra Nederhorst den Berg 2012 X X X X X
11010015 H. Prinssen Hilversumsemeent 2018 X X X X
11010465 A.J.G.M. Brandsen Kortenhoef 2014 X
11010775 J.W.Hoogstraten Ankeveen 1999 X
11050249 C.L. Uitham Amersfoort 2012 X X X X
11050516 Rinus Lambrechts Amersfoort 2017 X X
11051198 Hans Keller Amersfoort 2009 X X X X
11070491 K. van Nieuwenhuijzen Amersfoort 1988 X X X X X
11150026 A. Meijboom Huizen 2020 X X
11150611 J.H. van 't Land Naarden 2000 X X X X
11151111 R. Philips Almere 2016 X X
11151196 E.J.M. van den Brink Muiderberg 2007 X X
11280335 K Kuijer Eemnes 1987 X X X X X X X
11280688 A. de Jong Blaricum 1990 X X X X X X
11281021 G.J.A. de Klerk Almere-Buiten 2007 X X X X X X X
11289024 Comb. Hartog Laren NH 1981 X X X X X X X
11390003 Ruud van Engelen Odijk 2010 X X X X
11391022 H. de Bree Soest 1990 X X X
11391251 F.P. Brukman Soest 2007 X X X X X
11391367 A.H. Teunisssen Soest 2010 X X
11399280 Comb. Helsdingen Zeist 2014 X
12020001 Rob van der Wal Mijdrecht 1981 X X X
12050007 Peter Homan Zwanenburg 1998 X X X X X X X
12060004 H. Hendriks Vinkeveen 1990 X X X X
12060076 Mike Peereboom Amstelveen 2010 X X X
12060373 G. Rigter Amstelveen 2012 X X X X
12069044 Gebr. Jacobs Amstelveen 2007 X X X X X X X X X
12069338 Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht 2004 X X X X X X X
12100891 O. Pals Bovenkerk 1995 X X X X X X X
12160005 Marlon Kok Ransdorp 2000 X X X X
12160008 D. v.d. Burg Amsterdam 2018 X X
12410004 C Eijkelboom Ilpendam 2014 X X
12410005 W . van Zelst Purmerend 2017 X X
12410006 H.Zwikker Monnickendam 2018 X X
12410007 P. Zonneveld Monnickendam 2020 X X
12410008 R. Timmermans Schellingwoude 2000 X X X X X
12410023 M.Kroon-Kout Purmerend 2020 X X X X
12410112 R. Voorn Edam 1976 X X X X
12410465 Remy Rouw Volendam 1989 X X X X X X X
12410643 Henk Bos Purmerend 2011 X X X
12410678 J. Schlikker Spijkerboor 2007 X X X X
12410694 Wim Hogendoorn Purmerend 2012 X X X X X
12410724 N.J.Tetteroo Purmerend 1980 X X X X X X X
12410864 Cor Buijs Purmerend 2013 X X X
12410937 G.Veerman Volendam 2000 X X X X X X X X X
12460269 H. van de Roest Zwanenburg 1989 X X X X
12480258 A. Pastor Amsterdam 2009 X
12480738 K. Lof Schellingwoude 2001 X X
12509124 Comb. van Tilburg Nieuw-Vennep 2016 X X X
12530436 S. van Altena Marken 1995 X
12540898 Herman Koopman Almere 2008 X X X X X X X
12640001 T.Renting Westzaan 2016 X X
12640007 Y.N.M. Kaptein Akersloot 1980 X X X X X X X X X
12640026 R. Koeman-Kok Wormerveer 2000 X X X X X X X
12640241 G. Neijzing Zaandam 2011 X X X
12640551 B. van de Peppel Wormer 2020 X X X
12640853 Gerard Dekker Assendelft 2020 X
12641379 A.J. van Gent West-Knollendam 2016 X X
12649001 Comb.Swart-Gruijs Zaandam 2020 X X X X
12649006 Comb. Kramer/Ouwehand Assendelft 2020 X X X
12649007 Dirk en Elitsa Veldhuis Diemen 2007 X X
12649127 gebr. Brugemann Assendelft 2007 X X X X
13000014 A. Bleeker 't Veld 2001 X X X X
13001291 Ed Maat Limmen 2008 X
13001526 N.C. Volkens Bergen (N.H.) 1998 X X X X
13040525 J.C.Roelofs Alkmaar 2007 X X X X X
13070933 D.Ruiter Lutjebroek 2000 X X X X X X
13071378 Cees van der Gulik Wijdenes 2007 X X X
13140001 H.J. Wenink Wieringerwaard 2009 X
13140002 G.H.J. Bijenhof Middenmeer 2010 X X
13140015 Aris Louwe Den Helder 2016 X
13140018 Wouter Jorna Hippolytushoef 2004 X X X
13140442 Leo Pronk Breezand 2000 X X X X X X X
13149247 Comb M. van Geel & Zn Julianadorp 2016 X X X
13160001 J.P.L.Vermaas Heemskerk 2010 X X X X X X
13160002 C.J. van der Laan Castricum 2008 X X X X
13160008 P.Hopman Egmond Binnen 2020 X X
13160010 P.Laan Bakkum 2011 X X X X X X X
13160012 Marcel Tromp Egmond-Binnen 2008 X X X X X X X
13160032 W.F.A. Kaag Schoorl 2016 X X X X
13160077 A.J. Schermacher Egmond a.d.Hoef 2005 X X
13160176 John Schoemaker Egmond aan Zee 1981 X X X
13160415 A.J.M. Ooijevaar Bergen (NH) 2007 X
13160423 N. Konijn Alkmaar 2009 X X X X
13169001 Comb J.Hommes en Znn Akersloot 2010 X X X X X X X X X
13169074 Duo de Groot-Leijen Egmond aan de Hoef 2000 X X
13180587 J Swagerman Bovenkarspel 2006 X X X
13180625 H J Swagerman Enkhuizen 2018 X
13180684 Kees Droog Andijk 2006 X X X
13190232 Nicky Dokkum Enkhuizen 2020 X
13200250 Vokko Brugge De Rijp 2010 X
13260642 C Blokdijk Hoorn 1983 X X X
13261141 Levi van der Weijden Hoogkarspel 2013 X X X
13290619 C.J. Schermer Castricum 1999 X X X X X X X
14081174 H.P. Bakker` Haarlem 2013 X
14160002 John Laan Beverwijk 2008 X X X
14160200 John Hardebol Castricum 2003 X X X X
14160871 T. Mooy Heemskerk 2000 X X X X X
14160935 J.P.H. Spaansen Heemskerk 2010 X X
14161191 Kees Niesten jr Heemskerk 2015 X X X X
14250654 R.G.P. Vermaat Driehuis 2010 X X X
15190002 C.A. van der Poel Noordwijk ZH 2007 X X X X
15191416 M.J.H. Broekhoff Katwijk aan Zee 2012 X X X X X
15199291 Comb. van der Plas Rijnsburg 2012 X X X X
15300686 Chris Elderbroek Lisse 2018 X X X X
15420932 S. van der Hulst-Wiranda Voorhout 2016 X X
15429001 Team Vollebregt Wassenaar 2012 X X X X
15550005 Ton van Velzen Hazerswoude Dorp 2017 X X
15570416 A. Benschop Zoeterwoude 2013 X X X X
17070509 R. A. M. de Jong Roelofarendsveen 2010 X X X X X X X
17070606 John van Klink Oude Wetering 2006 X X X X
17071016 J.A.M. de Jong Roelofarendsveen 2015 X X X X X X X
17100994 N. Rimmelzwaan Alphen aan den Rijn 2012 X X X
17101167 L.J van Zuiden Alphen a/d Rijn 2012 X X X
17110076 A van Gelderen Ameide 2012 X X X X X X
17119041 Gebr. Holleman Tienhoven a/d Lek 2012 X X X X
17140310 P. Vreeling Bodegraven 2014 X X X X X
17140522 Martin Wijtman Bodegraven 2019 X X X X
17141030 Mario de Vogel Bodegraven 2019 X X X X
17321136 P. Scharleman Gouda 2017 X X X
17321225 C.A van Oudshoorn Gouda 2018 X
17530005 H.J. Kuijf Nieuwkoop 2014 X X X
17530441 Sil van Vliet Ter Aar 2017 X X X X
17530564 L Ph Hoogervorst Vrouwenakker 2012 X X X X X
17530696 Richard Hassing Zevenhoven 2018 X X
17539164 Gebr.Rijneker Zevenhoven 2017 X
17550359 H.J. van Zuijlen Haarzuilens 2012 X X
17550642 P.J. van Schaik Benschop 2012 X X X X
17640007 Toon van Vliet Aarlanderveen 2012 X
17640009 Gerard Griffioen Zevenhoven 2000 X X X X X X
17640078 Flip Hoogervorst Ter Aar 2012 X X X
17660001 Paul van den Boogaard Kamerik 2007 X X X X X X X X X
17660002 Dick van Dam Zegveld 2009 X X X
17660067 Wiebe Benschop Woerden 2020 X X X X X
17660270 Frank Hage Woerden 2012 X X X X
17660342 Peter Verburg Woerdense Verlaat 2012 X X X
17660466 H. Gerritsen Woerden 2008 X X X X X X X X X
17660750 R.J. van der Bijl Woerden 2007 X X X X
17660768 Martin van der Bijl Woerden 2020 X X
17660890 A. van der Bijl Jr. Woerden 2012 X X X
17660903 Tim Hage Woerden 2007 X X X X X X X X X
17660911 Nico Dekker jr woerden 2020 X X X X
17671449 Patrick Vogel Woerden 2018 X X X
21289001 Comb. van Kleef-Hol Geldermalsen 2012 X X X X X X X X

Sponsors

Agenda


maandag 31 mei 2021
Einde inschrijving Marathon Noord
dinsdag 8 juni 2021
Inkorven St. Vincent
vrijdag 11 juni 2021
Lossing St.Vincent gepland
zondag 4 juli 2021
Inkorven Barcelona
dinsdag 6 juli 2021
Inkorven Dax
vrijdag 9 juli 2021
Lossing Barcelona gepland
vrijdag 9 juli 2021
Lossing Dax gepland
maandag 19 juli 2021
Inkorven Marseille
vrijdag 23 juli 2021
Lossing Marseille gepland
dinsdag 27 juli 2021
Inkorven Bergerac
vrijdag 30 juli 2021
Lossing Bergerac gepland
maandag 2 augustus 2021
Inkorven Perpignan
vrijdag 6 augustus 2021
Lossing Perpignan gepland