De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord

Seizoen 2019

Uitslagen en kampioenschappen

Middaglossing 2019
Laatst bijgewerkt: 7-8-2019 13:57:07
Pos NaamWoonplaats M1 M2 M3 Totaal
1 Comb J.Hommes en ZnnAkersloot998,80999,45999,902.998,15
2 Comb. BosmanDoetinchem999,22999,72998,802.997,74
3 NJ KoendersWestervoort993,34998,95999,992.992,28
4 M.L.C. JansenEwijk995,35999,22992,592.987,16
5 Comb. Steenbeek & Zn.De Bilt999,85999,34982,892.982,08
6 A. WitkampHarderwijk999,45987,25994,722.981,42
7 A. RoesUlft992,97999,94982,302.975,21
8 W.G.H.PeerMillingen a d Rijn995,94973,72994,392.964,05
9 H ZwiersDen Ham981,70998,80981,092.961,59
10 A.G.v.d.WalleBeerta997,47999,55962,592.959,61
11 Tim HageWoerden981,09977,22997,902.956,21
12 J.G. WieringVeenhuizen994,05974,44985,692.954,18
13 J.G.J. GoossensLintelo/Aalten977,89986,74981,702.946,33
14 Bas JansenZutphen992,59954,40995,352.942,34
15 N.J.TetterooPurmerend985,15990,97965,142.941,26
16 J. HanssenErlecom998,64938,951.000,002.937,59
17 P. VreelingBodegraven999,64956,29960,842.916,77
18 Piet van StratenVianen917,44995,94999,642.913,02
19 T. Koele & ZnWezep973,72999,90936,722.910,34
20 G.J.A. de KlerkAlmere-Buiten975,85986,22941,142.903,21
21 Comb. ten CateHattemerbroek991,39958,14951,492.901,02
22 C. HardemanBreukelen985,69998,29902,702.886,68
23 C & G KoopmanErmerveen901,30999,85984,042.885,19
24 F.P. BrukmanSoest936,72948,49990,542.875,75
25 J.W.B BruinsUlft995,04897,04983,472.875,55
26 Henri PanderBalk960,84989,65923,742.874,23
27 Sil van VlietTer Aar954,40955,35958,142.867,89
28 H. van de RoestZwanenburg996,75999,97869,592.866,31
29 Henri HoeksBovensmilde927,40989,19942,222.858,81
30 John HartjesUlft989,19950,50917,442.857,13
31 W. WittebolOosterwolde942,22997,47916,152.855,84
32 Dick Fijnīt Loo oldebroek958,14912,22971,502.841,86
33 Nick ter MeerAlmelo944,35917,44979,202.840,99
34 Mario de VogelBodegraven984,04940,05914,852.838,94
35 A.A.AalpoelZutphen988,24964,30883,722.836,26
36 Johanna de GrootVroomshoop986,22990,54851,222.827,98
37 Comb Vlijm-FoppenHulshorst990,10945,40889,742.825,24
38 Comb. van den BergUtrecht999,09926,19892,692.817,97
39 Coen BrugmanLuttelgeest837,10979,20995,942.812,24
40 Ton van VelzenHazerswoude Dorp978,55929,79898,472.806,81
41 G&J PolmanBraamt999,90838,90966,792.805,59
42 O. PalsBovenkerk974,44827,95999,552.801,94
43 L.RoodbeenRenkum967,60831,64998,642.797,88
44 N. de FouwBant972,99874,39947,472.794,85
45 H .WilharmsWesterhaar895,60991,80899,892.787,29
46 Hans van ReinKropswolde969,97904,09909,552.783,61
47 H. HendriksVinkeveen999,72913,54867,972.781,23
48 JD BosmaAugustinusga984,60837,10959,052.780,75
49 J. DekkersNijverdal998,47869,59906,842.774,90
50 Rob van MoorselaarWadenoijen831,64947,47987,752.766,86
 
<<< Terug

Reportages vluchtwinnaars en kampioenen

Reportages Ochtendlossing 2019

Reportages Middaglossing 2019

Sponsors

Agenda


zaterdag 26 oktober 2019
Feestmiddag en Kampioenenhuldiging 2019
Lees meer >