De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord

Deelnemers

Deelnemers M MA1 MA2 O OA1 OA2 E E
Totaal 423 349 227 203 212 147 131 65 49

Deelnemers in onderstaande lijst zijn gesorteerd op lidnummer. Wilt u sorteren op inschrijving?
 
Lidnummer   Naam Woonplaats Sinds Middaglossingen Ochtendlossingen Overig
          M MA1 MA2 O OA1 OA2 E E
01030041 A.G.v.d.Walle Beerta 2011 X X X
01030181 Henk Jansen Jzn Beerta 2014 X X X
01089001 comb Kuilema-Groenbroek Overschild 2018 X
01090019 H.K.Postma Eenrum 2013 X X X
01200128 L. Wilpstra Boerakker 2010 X X X
01250215 Evert Antonides Sappemeer 2008 X X X X
01250711 Hans van Rein Kropswolde 2013 X X
01320060 Mw.C. Pijl-Engels Muntendam 1988 X
02030588 JD Bosma Augustinusga 2017 X X X
02060708 Hessel Wouda Kootstertille 2012 X X X
02080039 Simon IJnsen Hollum-Ameland 2009 X X X
02101351 H.W.L. Meijners Feanwalden 2016 X
02109001 Comb.H. en E. de Ruig Oudebildtzijl 2009 X
02110384 André Wildervank Nes Ameland 2015 X X X
02190189 Karel de Bruin Zwaagwesteinde 2011 X X X
02191044 Auke Smid Zwaagwesteinde De Westereen 2006 X X X
02199218 comb. G. & G. de Graaf Zwaagwesteinde 2006 X X X X
02210081 Jan Spijkerman St.Nicolaasga 2010 X X X X
02210706 Wiebren van Stralen Bantega 2009 X X X X
02250387 Michiel Vlaskamp Tzummarum 2019 X X X
02259175 Comb. Rekker-Westra Berlikum 2017 X X X
02260054 Geert Schilstra Balk 2017 X X X
02260135 Harry de Jong Wijckel 2009 X X X
02260216 Johan Vink Balk 2009 X X X X
02260542 Henri Pander Balk 2019 X
02270571 Jelle Outhuijse Harlingen 2005 X X X X X X
02360006 Bert Hooijer Grouw 2009 X
02360009 F. Wagteveld Tjalleberd 2008 X X X X
02520399 W. Wittebol Oosterwolde 2008 X X X X
02520593 A.A. van der Veer Donkerbroek 2013 X X
02560270 W.v.d.Woude Drachten 2013 X X X
02590165 Simon Kuipers Oudega 2000 X X X X
02590211 G. van der Loon Boelenslaan 2012 X X X X
02590343 A.Heidstra Rottevalle 2016 X X X
02621562 P.Beetsma Sneek 2012 X X X
02670760 Ronnie Leusink Engwierum 1988 X X
03030005 Henri Hoeks Bovensmilde 2010 X X X X
03071135 Bart Gaasbeek Beilen 2018 X X X
03180221 Henk Kuipers Emmen 2009 X X X
03181188 Gurbe van der Schaaf Emmen 2011 X X X
03299248 C & G Koopman Ermerveen 2017 X X X X X X X X
03310016 H. Doek Klazienaveen 2000 X X X
03310876 Bert Meijer Klazienaveen 2010 X X X X X X
03312109 Jos Siebum Weiteveen 2007 X X X X
03370215 J H Ekkel Westerhaar-Vriezenveensewijk 2017 X
03379168 E.Wiersma & Zn Sibculo 2009 X
03420495 Albert Lensen Ruinen 2009 X X X
03421237 Eddy Bloemen Staphorst 2008 X X X
03429320 Harm Mulder&Zn Meppel 2018 X X
03490581 J.G. Wiering Veenhuizen 2011 X X X X
03500763 S. de Jonge Nieuw Amsterdam 2019 X X X
03520041 Hain de Jonge Weiteveen 1986 X X
03520091 P.Groote Erica 2018 X
03520132 Ard Bekel Nieuw-Schoonebeek 2018 X
03560003 J.-R. Swart Weerdinge 2008 X X X
04049127 G. Heutink en Zn. Genemuiden 2007 X X X
04051127 J.Scholten Hattem 2009 X
04100440 H. Kalter Ijsselmuiden 1980 X X X X
04100563 Gerard Kok IJsselmuiden 2006 X X X X
04100644 J.Hinke Kampen 2007 X X X
04100733 D.Jansen Kampen 2015 X X
04100881 JK Strieker Kampen 2008 X
04100962 Wim Diender Grafhorst 2012 X X X X
04101674 B.W. van Kleef Kampen 2012 X
04130637 N. de Fouw Bant 2008 X X X X X X
04131233 Jaap Mazee Ens 1981 X X X X X X
04131276 P. Romkes Urk 2000 X X X X
04131446 Jan Grootoonk Bant 2008 X X X X X X
04131713 Coen Brugman Luttelgeest 2012 X X X X
04139002 Werink-Ekkelenkamp Emmeloord 2010 X X X X X X
04140011 John Aretz Steggerda 2012 X X X X X
04140029 Herman Brinkman Tuk 1974 X X X X X X X X
04149184 Gebr Limburg Zuidveen 2008 X X X X
04210069 W. Baarsen Urk 1976 X X X X
04210221 Roelof van Looy Zuidveen 2013 X X X
04240906 Leo Timmer Zwolle 2012 X
04240990 H.J. v.d. Belt Zwolle 2008 X
04241413 G. Knol Zwolle 1982 X
04241464 G.J. van Vilsteren Zwolle 1982 X
04290637 Willem Mulderij Vinkenbuurt 1997 X X X X X
04290769 Rieks Lonsain Nieuwleusen 2007 X X X
04320010 K. van Urk Urk 2006 X X X X
04330021 Pieter Woord Urk 2015 X X X X
04339225 R. en J. Brands Urk 2012 X
05060637 Bert Prasing Lelystad 2004 X X X
05069002 T.Vermeulen Lelystad 2012 X
05069202 Comb. Graaff - Gernaat Lelystad 2003 X X X X
06049172 W. en M. Derksen Almelo 2000 X X X X X X
06060006 Nick ter Meer Almelo 2019 X
06060007 PC Groenendijk Almelo 2019 X
06060332 Jan Heutink Almelo 2019 X
06069001 Tieman-Papenburg Almelo 2018 X
06069002 Gebr. ter Meer Almelo 2019 X X X
06070409 Jan Voorn Almelo 2016 X
06070684 W. Weerink Wierden 2008 X X X X X X
06079005 Gebr.Löwik Almelo 1982 X X X
06140001 Th te Marvelde Haaksbergen 2009 X X
06140104 B.J.F. Pelle Hengevelde 1980 X X
06179139 Comb. Seelen Borne 2000 X X X X X X X X
06189027 Gebr.Ellenbroek Borne 2018 X X
06210519 Herman Dasselaar Geerdijk 2016 X
06220067 H. Borgelink Denekamp 1999 X X X
06220318 M. ter Duis Nordhorn 2017 X X
06530221 J. Morsink Marle 2017 X X X X
06540115 Jelle Jellema Nijverdal 2010 X X X X
06540298 J. Willems Nijverdal 2011 X X X X X X X X
06540671 J. Dekkers Nijverdal 2011 X X X
06541234 H. Leeftink Nijverdal 2016 X X X X
06580381 Benno Kastelein Hengelo 2012 X X X X X X X X
06670726 A. de Vries Losser 2016 X
06800590 B. Averesch Rijssen 2012 X
06800751 Cees Nijdeken Rijssen 2009 X X X
06810925 Dennis Borkent Rijssen 2010 X X X X X X
06870692 H .Wilharms Westerhaar 2011 X X X
06879152 Comb.Niks Westerhaar 1987 X X X X
06900004 Joey Bakhuis Westerhaar 2019 X
06900005 H Zwiers Den Ham 2002 X X X X X X X X
06900007 Johanna de Groot Vroomshoop 2009 X X X
06900016 A. Alberts Westerhaar Vriezeveensewijk 2009 X
06900539 H. Boertje Westerhaar 2009 X X X X
06909001 J.&J. Kikkert Westerhaar 2008 X X X
06930467 G. Scholten Enter 2008 X X X
06930548 H.G. Otten Enter 2011 X X
06950375 Theo Pots Enter 2012 X X X
06960832 Rick te Morsche Wierden 2015 X X X
07040251 A.G. Poppe Heino 2019 X
07090001 A Possemis Apeldoorn 1980 X
07090009 Ben Hendriks Apeldoorn 1974 X X X
07130621 J. van Veldhuizen Barneveld 2018 X X X
07130752 J. Methorst Barneveld 2013 X X X
07299051 A. Jochemsen & Znn Bennekom 1974 X X X X
07299123 B. v Holland en Zn. Ede Gld. 1990 X X X X X X X
07310002 G.H.R. Bouman Bennekom 2018 X X X
07310007 J. Schoonderbeek Ede 2010 X
07310409 W. Kuijt Lunteren 2012 X X X
07320721 Richard van Rossum Wageningen 2016 X X X X
07340006 Anton Mos Vaassen 2018 X
07340957 H van't Goor 't Harde 1987 X X X X X X
07360679 Gerrit van 't Goor 't Harde 1983 X X
07369001 Comb v putten Elburg 2016 X X X
07369015 Comb.de Gunst 't Harde 2015 X X X X
07380871 Gerard Willemsen Welsum 2012 X
07420800 E. van den Hoek Harderwijk 2000 X X X
07420818 J. Amptmeijer Harderwijk 2000 X
07420940 Eric Haal Zeewolde 2010 X X X
07421449 Angelique van den Dragt Harderwijk 2017 X X X
07429001 Combinatie Ter Beek Biddinghuizen 2019 X
07450007 Aart Hup Oene 1985 X X X X
07480119 B.W. Nitrauw Wapenveld 2006 X X X X
07510456 J.F. Eggink Laren Gld. 1996 X
07510561 G .J.Eggink Laren (gld) 2009 X X
07510634 H.B. Wegh Lochem 1991 X X X X X
07540001 R. Hendriks Nunspeet 2012 X
07541002 Gerrit van der Perk Nunspeet 1998 X X X X X X
07549006 Comb Vlijm-Foppen Hulshorst 2019 X X X
07549091 Comb. Foppen-Vlijm Harderwijk 1999 X X X
07551456 G Bronkhorst Nunspeet 2012 X
07580311 Dries Wolff t Loo (Oldebroek) 2012 X X X
07600051 Comb. ten Cate Hattemerbroek 2007 X X X X
07601057 Nanne Wolff Hattemerbroek 1980 X
07609002 comb.A.Wolff F.Sellies Wezep 2014 X X X
07609247 T. Koele & Zn Wezep 2007 X X X X
07611000 Dick Fijn ´t Loo oldebroek 2015 X X
07619178 Comb van Ommen Koops Wezep 2014 X X X X
07630460 W. van den Hoek Putten 1993 X X X X X X
07720162 Bas Jansen Zutphen 2010 X X X
07720600 J. Boesveld Steenderen 2009 X X
07720863 GH Bloemen Brummen 2008 X X X
07720936 A.A.Aalpoel Zutphen 1998 X X X
07729153 Gebr. Bierhof Leuvenheim 1988 X X
08010118 J.G.J. Goossens Lintelo/Aalten 1982 X
08010291 J.C. Mengerink Aalten 2011 X
08010398 L Rave Aalten 2010 X X
08010525 G. Rave Bredevoort 1998 X X X
08030003 NJ Koenders Westervoort 2019 X X X X
08030204 A.Heezen Arnhem 1990 X X
08030255 Herman van der Velden Velp 1974 X X X X
08040020 B. Bonnier Velp 2006 X X
08131178 E. Peperkamp Arnhem 2012 X X
08230015 G.A.M.Tiemes Didam 1985 X X X X X X
08239277 Wim & Michel Evers Didam 2015 X X
08310872 Harrie Scheers Doetinchem 2000 X X
08310961 Bart van den Bovenkamp Doetinchem 2009 X X X
08319111 Martijn & Stijn Willemsen Doetinchem 1999 X
08319138 Comb. Bosman Doetinchem 1990 X X X X X X
08380142 F.Hummelink Vorden 2013 X
08389089 Comb J. Meijer en zoon Hengelo Gld 2009 X X X X X X
08400141 R. Pastoors Varsselder-Veldhunten 2008 X X X
08410001 A. Roes Ulft 1978 X
08410004 J.W.B Bruins Ulft 1990 X X X
08410293 Ben Geerts Ulft 1990 X X X X
08410510 G.J.te Pas Ulft 1981 X X X X X
08410901 John Hartjes Ulft 2005 X X X X
08411108 Th. te Pas Ulft 2017 X
08429121 Comb.J.Stern Ulft 1976 X
08429164 Comb. van Aalst Gaanderen 2018 X
08430525 A.H.J.Peters Zelhem 2007 X X
08490002 H.M.C. de Wit Arnhem 1995 X
08490005 J.W.A. van Kalkeren Oosterhout (Gld.) 1990 X X X X
08490006 Th.Peters Bemmel 1995? X
08490128 Eef van Aalten Huissen 1990 X X X X X X X
08490187 A. Borgers Huissen 2008 X X X
08490217 Piet Eeuwes Huissen 2007 X X X X X X
08500015 W. te Vruchte Lichtenvoorde 2019 X X
08500025 B.J.Volmer Vreden 2019 X X X X X X X X
08500433 Marcel van Melis Lichtenvoorde 1988 X
08500905 M Goldewijk Marienvelde 2015 X X
08509033 J.Lansink & zonen Lichtenvoorde 2019 X X
08509181 Heezen Goossens Beltrum 1982 X X X X X X X X
08530973 M.Jacobs Bennekom 1998 X X X X X X
08539001 Gerritsen/Rothuis Renkum 2018 X X
08539123 Comb v.d. Bovenkamp Renkum 1978 X X X X
08570757 A. v.d. Velden Dieren 1990 X
08570897 Jos Karman Dieren 2012 X
08601097 H.J.Overbeek Velp 2009 X
08630432 H.A.M. Brundel Mariënvelde 2008 X
08650235 J.Sival Zetten 2008 X X X X X X
08650341 Marco van Doorn Herveld 2014 X X X
08650383 P. Heikamp & v. Doorn Zetten 1990 X X X X X X
08700001 Wim Jacobs ´s-Heerenberg 2000 X X X
08700511 Hans Radstaak Gaanderen 2013 X X X
08700570 Eric Huijink Terborg 2018 X
08700782 J. Steentjes Silvolde 2009 X X X
08701061 Patrick Sticker Silvolde 2000 X X
08709153 Gebr. Spekking Terborg 2005 X X X X X
09010006 H. Spaan Weurt 2005 X X X
09010344 M.L.C. Jansen Ewijk 2008 X X X X X X
09010476 R.Wienen Beuningen 2011 X X X X
09019173 Th&B Burgers Weurt 2004 X X X X
09031207 A. van Duynhoven Middelaar 2019 X
09031274 M.Alders Ottersum 2019 X
09060393 Th. van Oss Afferden 2008 X X
09069074 Combinatie Verwaaijen Deest 2007 X X X
09110002 R. de Haard Persingen 2018 X
09111046 Bas Weijers Groesbeek 2009 X X X X X X
09111143 J.W.H. Janssen Groesbeek 2006 X X X
09119180 Bekers en Zn. Groesbeek 2009 X
09150118 G.J.H. Gesthuizen Millingen a.d. Rijn 2001 X X
09150312 W.G.H.Peer Millingen a d Rijn 1981 X X X
09151105 J. Hanssen Erlecom 2000 X X X X X
09330290 Henk van der Wielen Boven-Leeuwen 2011 X X X X
09370243 Ad van Heyst Wychen 2000 X X X
09370758 Pieter Guelen Wijchen 2011 X X
10000316 P.J. Westerlaken Veenendaal 2007 X X
10019033 Comb van Doorn Amerongen 2000 X X X X X X
10050021 G. Rozeboom Breukelen UT 2004 X X X
10050659 C. Hardeman Breukelen 2012 X X X X
10090173 A.J. v. Leusden Beusichem 2009 X
10109071 Comb. Steenbeek & Zn. De Bilt 2005 X X X X X X X X
10120003 J.M. v. Wakeren Doorn 2003 X X X X
10121074 C. van Oeveren Overberg 2008 X X X X
10129001 De Rijnstroom Wijk bij Duurstede 2008 X X X X
10129141 G. en J. van Nieuwamerongen Veenendaal 2003 X X X
10151288 Mijnis Gijsen Echteld 2008 X X X X X X
10169188 Comb van Bekkum Geldermalsen 2012 X X X X X X X X
10200003 Piet van Straten Vianen 2012 X X X
10200007 R.Kuijer Maarssen 2017 X X X X X X X X
10200096 Gertjan van Houten IJsselstein 2012 X X X
10200738 Gerard Schalkwijk Lopik 2015 X X X X X X X X
10200801 Cees Galjé IJsselstein 2012 X X X X X X
10201750 M.A. de Groot Nieuwegein 2011 X X
10201920 Sven van Houten IJsselstein Ut 2012 X X X X
10209125 P.J. vd Berg & Zn Benschop 2012 X X X X X X
10209290 W.H. Murk & Zoon IJsselstein 2012 X X X X
10209486 C. van Wijk en Zn Benschop 2012 X X X X X X
10280006 Cor Drost Achterberg 2009 X
10311379 Rob van Moorselaar Wadenoijen 2012 X X X
10311590 H. Wennekes Tiel 2012 X
10319348 Tom en Bianca van Dee Tiel 2012 X X
10470951 P.B.van Vliet Utrecht 2002 X X
10471212 A.J. van Amerongen Bunnik 2009 X X X X
10479194 Comb. van den Berg Utrecht 2005 X X X X X X X X
10479267 Comb Slotboom Utrecht 2008 X X X X X
10490621 H.D. Spronk Utrecht 2016 X X X X
10491155 Jan van Straten Utrecht 2008 X X X X
10499030 A v.d. Meer en Zonen Utrecht 2017 X X X X
10570461 R.v.d.Bosch Veenendaal 2014 X X X
10620592 M. Outshoven Zeist 2014 X
10620819 L. Outshoven Zeist 2013 X
11010005 Marcel Theebe Hilversum 2010 X X X
11010465 A.J.G.M. Brandsen Kortenhoef 2014 X
11010775 J.W.Hoogstraten Ankeveen 1999 X X
11050249 C.L. Uitham Amersfoort 2012 X X
11050516 Rinus Lambrechts Amersfoort 2000 X
11051198 Hans Keller Amersfoort 2009 X X
11070491 K. van Nieuwenhuijzen Amersfoort 1988 X X X
11071594 T. Maassen Amersfoort 1992 X X X
11150004 H. Prinssen Hilversumsemeent 2018 X X X X
11150611 J.H. van 't Land Naarden 2000 X X X X
11280335 K Kuijer Eemnes 1987 X X X X
11280688 A. de Jong Blaricum 1990 X X X
11281021 G.J.A. de Klerk Almere-Buiten 2007 X X X X X X
11289024 Comb. Hartog Laren NH 1981 X X X X X X X X
11390003 Ruud van Engelen Odijk 2010 X X X
11390004 H.W. Bransen Putten 2009 X X X
11391251 F.P. Brukman Soest 2007 X X X
11391367 A.H. Teunisssen Soest 2010 X
11399280 Comb. Helsdingen Zeist 2014 X X X X
12010730 Jan van Dijk Aalsmeer 2015 X
12019232 Comb. Baas-Berg De Kwakel 2019 X X X
12020001 Rob van der Wal Mijdrecht 1981 X X X
12060004 Harry Hendriks Vinkeveen 1990 X X X X X
12060076 Mike Peereboom Amstelveen 2010 X X X X
12060373 G. Rigter Amstelveen 2012 X X X X
12069044 Gebr. Jacobs Amstelveen 2007 X X X X X X X X
12069338 Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht 2004 X X X
12079001 Dirk en Elitsa Veldhuis Diemen 2007 X X X
12100891 O. Pals Bovenkerk 1995 X X X X X X
12160005 Marlon Kok Ransdorp 2000 X X X X
12160008 D. v.d. Burg Amsterdam 2018 X X
12410004 C Eijkelboom Ilpendam 2014 X X
12410005 W . van Zelst Purmerend 2017 X
12410006 H.Zwikker Monnickendam 2018 X
12410112 R. Voorn Edam 1976 X X X X
12410465 Remy Rouw Volendam 1989 X X X
12410643 Henk Bos Purmerend 2011 X X X X
12410678 J. Schlikker Spijkerboor 2007 X X X
12410694 Wim Hogendoorn Purmerend 2012 X X X
12410724 N.J.Tetteroo Purmerend 1980 X X X X X X
12410864 Cor Buijs PURMEREND 2016 X
12410937 G.Veerman Volendam 2000 X X X X X X X X
12419197 Fam. Hendriks Zuiderwoude 1992 X X
12460269 H. van de Roest Zwanenburg 1989 X X X X
12480008 R. Timmermans Schellingwoude 2000 X X X X
12480258 A. Pastor Amsterdam 2009 X X
12480738 K. Lof Schellingwoude 2001 X
12500273 Jan Schreurs Nieuw Vennep 2006 X X X X
12509124 Comb van Tilburg Nieuw-Vennep 2016 X X X
12510609 A.C. Lammerts Hoofddorp 2015 X X X X
12530436 S. van Altena Marken 1995 X
12539133 Comb Schipper Marken 2018 X X X
12540898 Herman Koopman Almere 2008 X X X X
12640001 T.Renting Westzaan 2016 X
12640007 Y.N.M. Kaptein Akersloot 1980 X X X X X X
12641379 A.J. van Gent West-Knollendam 2016 X
12649127 gebr. Brügemann Assendelft 2007 X X X X X X X X
12660249 R. Koeman-Kok Wormerveer 2000 X X X X X X
13000006 S.P. Schellevis Uitgeest 2016 X
13001526 N.C. Volkens Bergen (N.H.) 1998 X X X X
13040525 J.C.Roelofs Alkmaar 2007 X X X X X X X X
13140001 H.J. Wenink Wieringerwaard 2009 X X
13149247 Comb M. van Geel & Zn Julianadorp 2016 X X
13160002 C.J. van der Laan Castricum 2008 X X X X
13160010 P.Laan Bakkum 2005 X X X X X X
13160012 Marcel Tromp Egmond-Binnen 2008 X X X
13160032 W.F.A. Kaag Schoorl 2016 X X X X
13160077 A.J. Schermacher Egmond a.d.Hoef 2005 X X
13160176 John Schoemaker Egmond aan Zee 1981 X X X
13160415 A.J.M. Ooijevaar Bergen (NH) 2007 X
13160423 N. Konijn Alkmaar 2009 X X X X
13160741 A. Bleeker 't Veld 2010 X X X
13169001 Comb J.Hommes en Zonen Akersloot 2010 X X X X X X X X
13170532 C.G. Zuurbier Egmond aan den Hoef 2014 X X
13180030 P. Brouwer Enkhuizen 2010 X
13180587 J Swagerman Bovenkarspel 2006 X X X
13180625 H J Swagerman Enkhuizen 2018 X
13180684 Kees Droog Andijk 2006 X X X
13200250 Vokko Brugge De Rijp 2010 X X
13290619 C.J. Schermer Castricum 1999 X X X X X X X
13340520 Wouter Jorna Hippolytushoef 2004 X X X
14081174 H.P. Bakker` Haarlem 2013 X
14090322 Peter Homan Zwanenburg 1998 X X X X X
14160002 John Laan Beverwijk 2008 X X
14160200 John Hardebol Castricum 1993 X
14160862 J.P.L.Vermaas Heemskerk 2011 X X X X X X
14160871 T. Mooy Heemskerk 2000 X X X X
14160935 J.P.H. Spaansen Heemskerk 2010 X
14161191 Kees Niesten jr Heemskerk 2015 X X X
14250654 R.G.P. Vermaat Driehuis 2010 X X X
14259245 Comb.de Vries IJmuiden 2014 X X X
15190002 C.A. van der Poel Noordwijk ZH 2007 X X X
15190411 J.J.Knetsch Katwijk a/d Rijn 2019 X
15190593 H. Knetsch Lz Katwijk a/d Rijn 2012 X X X X
15191416 M.J.H. Broekhoff Katwijk aan Zee 2012 X X X X X X
15191548 A. Kuyt Katwijk aan Zee 2012 X
15199291 Comb. van der Plas Rijnsburg 2012 X X X
15199452 J.D. van Egmond en Dcht. Katwijk a/d Rijn 2012 X X X X X X X X
15300686 Chris Elderbroek Lisse 2018 X X X
15410114 Willem de Bruin Noordwijkerhout 2012 X
15420370 W. Schaap Wassenaar 2014 X X X
15420932 S. van der Hulst-Wiranda Voorhout 2016 X
15429001 Team Vollebregt Wassenaar 2012 X X X X
15429079 Comb. Geerlings-van Duin Noordwijkerhout 2007 X X X
15550005 Ton van Velzen Hazerswoude Dorp 2017 X X X
15570416 A. Benschop Zoeterwoude 2013 X X
17070509 R. A. M. de Jong Roelofarendsveen 2010 X X X
17070606 John van Klink Oude Wetering 2006 X X X
17071016 J.A.M. de Jong Roelofarendsveen 2015 X X X
17100099 H de Graaf Alphen ad Rijn 2012 X X X X
17100994 N. Rimmelzwaan Alphen a-d Rijn 2012 X
17101167 L.J van Zuiden Alphen a/d Rijn 2012 X X
17110076 A van Gelderen Ameide 2012 X X X X X X
17119041 Gebr. Holleman Tienhoven a/d Lek 2012 X X X
17140310 P. Vreeling Bodegraven 2014 X X X X
17140522 Martin Wijtman Bodegraven 2019 X X X X X X X X
17141030 Mario de Vogel Bodegraven 2019 X X X
17520129 Gerard Griffioen Zevenhoven 2000 X X X X X X
17520218 H.J. Kuijf Nieuwkoop 2014 X X
17520471 Vincent Vork Noorden 2007 X X X
17520633 Toon van Vliet Aarlanderveen 2012 X X X
17530441 Sil van Vliet Ter Aar 2017 X X X
17530564 L Ph Hoogervorst Vrouwenakker 2012 X X X
17530696 R Hassing Zevenhoven 2019 X
17539164 Gebr.Rijneker Zevenhoven 2017 X X X
17550359 H.J. van Zuijlen Haarzuilens 2012 X X
17550405 K.Cluistra Polsbroek 2013 X X X X X
17550642 P.J. van Schaik Benschop 2012 X X X X
17550880 Jos den Oudsten Lopik 2016 X X X
17550979 Roland Groen Oudewater 2018 X X X
17640078 Flip Hoogervorst Ter Aar 2012 X X X
17660001 Paul van den Boogaard Kamerik 2007 X X X X X X X X
17660002 Dick van Dam Zegveld 2009 X X X
17660270 Frank Hage Woerden 2012 X X X X
17660342 Peter Verburg Woerdense Verlaat 2011 X X X
17660466 H. Gerritsen Woerden 2008 X X X X X X X
17660750 R.J. van der Bijl Woerden 2007 X X X X
17660890 A. van der Bijl Jr. Woerden 2012 X X X
17660903 Tim Hage Woerden 2007 X X X X X X X X
17671449 Patrick Vogel Woerden 2018 X X X
17680994 Arno Weijermars Moerkapelle 2018 X X X
17681205 W.v.d.Velden Boskoop 2012 X X X
21281417 Jan van Brienen Geldermalsen 2012 X X X
21289001 Comb. van Kleef-Hol Geldermalsen 2012 X X X X X X X X

Sponsors

Agenda


vrijdag 31 mei 2019
Einde inschrijving Marathon Noord
dinsdag 11 juni 2019
Inkorven St. Vincent
vrijdag 14 juni 2019
Lossing St.Vincent gepland
zondag 30 juni 2019
Inkorven Barcelona
vrijdag 5 juli 2019
Lossing Barcelona gepland
dinsdag 9 juli 2019
Inkorven Dax
vrijdag 12 juli 2019
Lossing Dax gepland
maandag 15 juli 2019
Inkorven Marseille
vrijdag 19 juli 2019
Lossing Marseille gepland
maandag 29 juli 2019
Inkorven Perpignan
dinsdag 30 juli 2019
Inkorven Bergerac
vrijdag 2 augustus 2019
Lossing Perpignan gepland
vrijdag 2 augustus 2019
Lossing Bergerac gepland