De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord

Deelnemers

Deelnemers M MA1 MA2 O OA1 OA2 E E
Totaal 283 233 157 144 134 91 81 46 32

Deelnemers in onderstaande lijst zijn gesorteerd op inschrijving. Wilt u sorteren op lidnummer?
 
Lidnummer   Naam Woonplaats Sinds Middaglossingen Ochtendlossingen Overig
          M MA1 MA2 O OA1 OA2 E E
08380142 F.Hummelink Vorden 2013 X
07420818 J. Amptmeijer Harderwijk 2000 X
02560270 W.v.d.Woude Drachten 2013 X X X
03181188 Gurbe van der Schaaf Emmen 2011 X X X
07619178 Comb van Ommen Koops Wezep 2014 X X X X
11051198 Hans Keller Amersfoort 2009 X X
08530973 M.Jacobs Bennekom 1998 X X X X X X
08700001 Wim Jacobs ´s-Heerenberg 2000 X X X
13040525 J.C.Roelofs Alkmaar 2007 X X X X X X X X
02520593 A.A. van der Veer Donkerbroek 2013 X X
17660466 H. Gerritsen Woerden 2008 X X X X X X X
06900539 H. Boertje Westerhaar 2009 X X X X
15410114 Willem de Bruin Noordwijkerhout 2012 X
08319138 Comb. Bosman Doetinchem 1990 X X X X X X
03429320 Harm Mulder&Zn Meppel 2018 X X
07480119 B.W. Nitrauw Wapenveld 2006 X X X X
10050021 G. Rozeboom Breukelen UT 2004 X X X
08411108 Th. te Pas Ulft 2017 X
08490005 J.W.A. van Kalkeren Oosterhout (Gld.) 1990 X X X X
04240990 H.J. v.d. Belt Zwolle 2008 X
12480008 R. Timmermans Schellingwoude 2000 X X X X
07420940 Eric Haal Zeewolde 2010 X X X
03500763 S. de Jonge Nieuw Amsterdam 2019 X X X
06900007 Johanna de Groot Vroomshoop 2009 X X X
07609247 T. Koele & Zn Wezep 2007 X X X
01250215 Evert Antonides Sappemeer 2008 X X X X
11050249 C.L. Uitham Amersfoort 2012 X X
06220067 H. Borgelink Denekamp 1999 X X X
08601097 H.J.Overbeek Velp 2009 X
07510634 H.B. Wegh Lochem 1991 X X X X X
13180030 P. Brouwer Enkhuizen 2010 X
02270571 Jelle Outhuijse Harlingen 2005 X X X X X X
11391251 F.P. Brukman Soest 2007 X X X
08410901 John Hartjes Ulft 2005 X X X X
11281021 G.J.A. de Klerk Almere-Buiten 2007 X X X X X X
02210081 Jan Spijkerman St.Nicolaasga 2010 X X X X
08010398 L Rave Aalten 2010 X X
12060373 G. Rigter Amstelveen 2012 X X X X
05069002 T.Vermeulen Lelystad 2012 X
13160012 Marcel Tromp Egmond-Binnen 2008 X X X
07130621 J. van Veldhuizen Barneveld 2018 X X X
14081174 H.P. Bakker` Haarlem 2013 X
06900005 H Zwiers Den Ham 2002 X X X X X X X X
15190002 C.A. van der Poel Noordwijk ZH 2007 X X X
08650341 Marco van Doorn Herveld 2014 X X X
08650383 P. Heikamp & v. Doorn Zetten 1990 X X X X X X
08131178 E. Peperkamp Arnhem 2012 X X
08490128 Eef van Aalten Huissen 1990 X X X X X X X
11050516 Rinus Lambrechts Amersfoort 2000 X
10200096 Gertjan van Houten IJsselstein 2012 X X X
06960832 Rick te Morsche Wierden 2015 X X X
14259245 Comb.de Vries IJmuiden 2014 X X X
12410006 H.Zwikker Monnickendam 2018 X
09060393 Th. van Oss Afferden 2008 X X
17660002 Dick van Dam Zegveld 2009 X X X
10090173 A.J. v. Leusden Beusichem 2009 X
15190593 H. Knetsch Lz Katwijk a/d Rijn 2012 X X X X
02030588 JD Bosma Augustinusga 2017 X X X
11150611 J.H. van 't Land Naarden 2000 X X X X
02360009 F. Wagteveld Tjalleberd 2008 X X X X
10050659 C. Hardeman Breukelen 2012 X X X X
08490217 Piet Eeuwes Huissen 2007 X X X X X X
12410864 Cor Buijs PURMEREND 2016 X
06060332 Jan Heutink Almelo 2019 X
21281417 Jan van Brienen Geldermalsen 2012 X X X
07090001 A Possemis Apeldoorn 1980 X
03310016 H. Doek Klazienaveen 2000 X X X
07360679 Gerrit van 't Goor 't Harde 1983 X X
10620592 M. Outshoven Zeist 2014 X
03379168 E.Wiersma & Zn Sibculo 2009 X
10200003 Piet van Straten Vianen 2012 X X X
03299248 C & G Koopman Ermerveen 2017 X X X X X X X X
06950375 Theo Pots Enter 2012 X X X
08490006 Th.Peters Bemmel 1995? X
07720863 GH Bloemen Brummen 2008 X X X
04210221 Roelof van Looy Zuidveen 2013 X X X
06189027 Gebr.Ellenbroek Borne 2018 X X
11399280 Comb. Helsdingen Zeist 2014 X X X X
17660750 R.J. van der Bijl Woerden 2007 X X X X
10490621 H.D. Spronk Utrecht 2016 X X X X
06530221 J. Morsink Marle 2017 X X X X
17530441 Sil van Vliet Ter Aar 2017 X X X
17539164 Gebr.Rijneker Zevenhoven 2017 X X X
17550979 Roland Groen Oudewater 2018 X X X
08700570 Eric Huijink Terborg 2018 X
12460269 H. van de Roest Zwanenburg 1989 X X X X
08700511 Hans Radstaak Gaanderen 2013 X X X
17681205 W.v.d.Velden Boskoop 2012 X X X
08410510 G.J.te Pas Ulft 1981 X X X X X
08410004 J.W.B Bruins Ulft 1990 X X X
07510456 J.F. Eggink Laren Gld. 1996 X X X
09150118 G.J.H. Gesthuizen Millingen a.d. Rijn 2001 X X
17140310 P. Vreeling Bodegraven 2014 X X X X
07340957 H van't Goor 't Harde 1987 X X X X X X
07310409 W. Kuijt Lunteren 2012 X X X
02590165 Simon Kuipers Oudega 2000 X X X X
10311590 H. Wennekes Tiel 2012 X
11150004 H. Prinssen Hilversumsemeent 2018 X X X X
08500015 W. te Vruchte Lichtenvoorde 2019 X X
08509033 J.Lansink & zonen Lichtenvoorde 2019 X X
17141030 Mario de Vogel Bodegraven 2019 X X X
06060007 PC Groenendijk Almelo 2019 X
12019232 Comb. Baas-Berg De Kwakel 2019 X X X
17140522 Martin Wijtman Bodegraven 2019 X X X X X X X X
06069002 Gebr. ter Meer Almelo 2019 X X X
12509124 Comb van Tilburg Nieuw-Vennep 2016 X X X
06060006 Nick ter Meer Almelo 2019 X
07611000 Dick Fijn ´t Loo oldebroek 2015 X X
07040251 A.G. Poppe Heino 2019 X
10479267 Comb Slotboom Utrecht 2008 X X X X X
09031274 M.Alders Ottersum 2019 X
09031207 A. van Duynhoven Middelaar 2019 X
10620819 L. Outshoven Zeist 2013 X
12410937 G.Veerman Volendam 2000 X X X X X X X X
07130752 J. Methorst Barneveld 2013 X X X
03490581 J.G. Wiering Veenhuizen 2011 X X X X
13140001 H.J. Wenink Wieringerwaard 2009 X X
17550405 K.Cluistra Polsbroek 2013 X X X X X
06800590 B. Averesch Rijssen 2012 X
14161191 Kees Niesten jr Heemskerk 2015 X X X
10120003 J.M. v. Wakeren Doorn 2003 X X X X
17520471 Vincent Vork Noorden 2007 X X X
01090019 H.K.Postma Eenrum 2013 X X X
07340006 Anton Mos Vaassen 2018 X
09370243 Ad van Heyst Wychen 2000 X X X
17550880 Jos den Oudsten Lopik 2016 X X X
04210069 W. Baarsen Urk 1976 X X X X
06541234 H. Leeftink Nijverdal 2016 X X X X
10499030 A v.d. Meer en Zonen Utrecht 2017 X X X X
02590211 G. van der Loon Boelenslaan 2012 X X X X
15420932 S. van der Hulst-Wiranda Voorhout 2016 X
12410112 R. Voorn Edam 1976 X X X X
13290619 C.J. Schermer Castricum 1999 X X X X X X X
12410005 W . van Zelst Purmerend 2017 X
13149247 Comb M. van Geel & Zn Julianadorp 2016 X X
06210519 Herman Dasselaar Geerdijk 2016 X
12640001 T.Renting Westzaan 2016 X
10479194 Comb. van den Berg Utrecht 2005 X X X X X X X X
02360006 Bert Hooijer Grouw 2009 X
12060004 Harry Hendriks Vinkeveen 1990 X X X X X
04100440 H. Kalter Ijsselmuiden 1980 X X X X
04290769 Rieks Lonsain Nieuwleusen 2007 X X X
07510561 G.J.Eggink Laren (gld) 2006 X X
10209486 C. van Wijk en Zn Benschop 2012 X X X X X X
13169001 Comb J.Hommes en Zonen Akersloot 2010 X X X X X X X X
14160871 T. Mooy Heemskerk 2000 X X X X
15570416 A. Benschop Zoeterwoude 2013 X X
02110384 André Wildervank Nes Ameland 2015 X X X
07549006 Comb Vlijm-Foppen Hulshorst 2019 X X X
02250387 Michiel Vlaskamp Tzummarum 2019 X X X
09069074 Combinatie Verwaaijen Deest 2007 X X X
15300686 Chris Elderbroek Lisse 2018 X X X
12410004 C Eijkelboom Ilpendam 2014 X X
08630432 H.A.M. Brundel Mariënvelde 2008 X
10570461 R.v.d.Bosch Veenendaal 2014 X X X
04051127 J.Scholten Hattem 2009 X
17660342 Peter Verburg Woerdense Verlaat 2011 X X X
10019033 Comb van Doorn Amerongen 2000 X X X X X X
10201750 M.A. de Groot Nieuwegein 2011 X X
17520633 Toon van Vliet Aarlanderveen 2012 X X X
03520132 Ard Bekel Nieuw-Schoonebeek 2018 X
12410694 Wim Hogendoorn Purmerend 2012 X X X
14250654 R.G.P. Vermaat Driehuis 2010 X X X
04100881 JK Strieker Kampen 2008 X
04100733 D.Jansen Kampen 2015 X X
17530696 R Hassing Zevenhoven 2019 X
12660249 R. Koeman-Kok Wormerveer 2000 X X X X X X
04140029 Herman Brinkman Tuk 1974 X X X X X X X X
15199452 J.D. van Egmond en Dcht. Katwijk a/d Rijn 2012 X X X X X X X X
10491155 Jan van Straten Utrecht 2008 X X X X
04139002 Werink-Ekkelenkamp Emmeloord 2010 X X X X X X
13000006 S.P. Schellevis Uitgeest 2016 X
11010465 A.J.G.M. Brandsen Kortenhoef 2014 X
11010005 Marcel Theebe Hilversum 2010 X X X
10280006 Cor Drost Achterberg 2009 X
04131713 Coen Brugman Luttelgeest 2012 X X X X
04240906 Leo Timmer Zwolle 2012 X
09010476 R.Wienen Beuningen 2011 X X X X
12510609 A.C. Lammerts Hoofddorp 2015 X X X X
01089001 comb Kuilema-Groenbroek Overschild 2018 X
08389089 Comb J. Meijer en zoon Hengelo Gld 2009 X X X X X X
06070684 W. Weerink Wierden 2008 X X X X X X
06580381 Benno Kastelein Hengelo 2012 X X X X X X X X
06049172 W. en M. Derksen Almelo 2000 X X X X X X
10000316 P.J. Westerlaken Veenendaal 2007 X X
17660001 Paul van den Boogaard Kamerik 2007 X X X X X X X X
17100994 N. Rimmelzwaan Alphen a-d Rijn 2012 X
02210706 Wiebren van Stralen Bantega 2009 X X X X
06800751 Cees Nijdeken Rijssen 2009 X X X
12410465 Remy Rouw Volendam 1989 X X X
01030181 Henk Jansen Jzn Beerta 2014 X X X
14160935 J.P.H. Spaansen Heemskerk 2010 X
12069044 Gebr. Jacobs Amstelveen 2007 X X X X X X X X
08429121 Comb.J.Stern Ulft 1976 X
08030003 NJ Koenders Westervoort 2019 X X X X
02190189 Karel de Bruin Zwaagwesteinde 2011 X X X
14160002 John Laan Beverwijk 2008 X X
02590343 A.Heidstra Rottevalle 2016 X X X
06220318 M. ter Duis Nordhorn 2017 X X
08400141 R. Pastoors Varsselder-Veldhunten 2008 X X X
04290637 Willem Mulderij Vinkenbuurt 1997 X X X X X
06900016 A. Alberts Westerhaar Vriezeveensewijk 2009 X
02520399 W. Wittebol Oosterwolde 2008 X X X X
02670760 Ronnie Leusink Engwierum 1988 X X
13160423 N. Konijn Alkmaar 2009 X X X X
15550005 Ton van Velzen Hazerswoude Dorp 2017 X X X
03421237 Eddy Bloemen Staphorst 2008 X X X
06140001 Th te Marvelde Haaksbergen 2009 X X
10311379 Rob van Moorselaar Wadenoijen 2012 X X X
07549091 Comb. Foppen-Vlijm Harderwijk 1999 X X X
17660890 A. van der Bijl Jr. Woerden 2012 X X X
15199291 Comb. van der Plas Rijnsburg 2012 X X X
10200738 Gerard Schalkwijk Lopik 2015 X X X X X X X X
09111143 J.W.H. Janssen Groesbeek 2006 X X X
17070606 John van Klink Oude Wetering 2006 X X X
02101351 H.W.L. Meijners Feanwalden 2016 X
12480738 K. Lof Schellingwoude 2001 X
06909001 J.&J. Kikkert Westerhaar 2008 X X X
03520091 P.Groote Erica 2018 X
12060076 Mike Peereboom Amstelveen 2010 X X X X
17520218 H.J. Kuijf Nieuwkoop 2014 X X
12410678 J. Schlikker Spijkerboor 2007 X X X
08430525 A.H.J.Peters Zelhem 2007 X X
08310961 Bart van den Bovenkamp Doetinchem 2009 X X X
05060637 Bert Prasing Lelystad 2004 X X X
01250711 Hans van Rein Kropswolde 2013 X X
10169188 Comb van Bekkum Geldermalsen 2012 X X X X X X X X
17110076 A van Gelderen Ameide 2012 X X X X X X
07310002 G.H.R. Bouman Bennekom 2018 X X X
07369001 Comb v putten Elburg 2016 X X X
04100644 J.Hinke Kampen 2007 X X X
07380871 Gerard Willemsen Welsum 2012 X
12069338 Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht 2004 X X X
21289001 Comb. van Kleef-Hol Geldermalsen 2012 X X X X X X X X
11390004 H.W. Bransen Putten 2009 X X X
12500273 Jan Schreurs Nieuw Vennep 2006 X X X X
06670726 A. de Vries Losser 2016 X
01200128 L. Wilpstra Boerakker 2010 X X X
08570897 Jos Karman Dieren 2012 X
04131276 P. Romkes Urk 2000 X X X X
04149184 Gebr Limburg Zuidveen 2008 X X X X
07580311 Dries Wolff t Loo (Oldebroek) 2012 X X X
07551456 G Bronkhorst Nunspeet 2012 X
17530564 L Ph Hoogervorst Vrouwenakker 2012 X X X
02260135 Harry de Jong Wijckel 2009 X X X
08410293 Ben Geerts Ulft 1990 X X X X
09330290 Henk van der Wielen Boven-Leeuwen 2011 X X X X
15191548 A. Kuyt Katwijk aan Zee 2012 X X X
10319348 Tom en Bianca van Dee Tiel 2012 X X
02080039 Simon IJnsen Hollum-Ameland 2009 X X X
10129141 G. en J. van Nieuwamerongen Veenendaal 2003 X X X
02259175 Comb. Rekker-Westra Berlikum 2017 X X X
02260054 Geert Schilstra Balk 2017 X X X
03180221 Henk Kuipers Emmen 2009 X X X
06070409 Jan Voorn Almelo 2016 X
04140011 John Aretz Steggerda 2012 X X X X X
13340520 Wouter Jorna Hippolytushoef 2004 X X X
08030255 Herman van der Velden Velp 1974 X X X X
04131233 Jaap Mazee Ens 1981 X X X X X X
01320060 Mw.C. Pijl-Engels Muntendam 1988 X
12640007 Y.N.M. Kaptein Akersloot 1980 X X X X X X
02199218 comb. G. & G. de Graaf Zwaagwesteinde 2006 X X X X
08490002 H.M.C. de Wit Arnhem 1995 X
17660270 Frank Hage Woerden 2012 X X X X
07369015 Comb.de Gunst 't Harde 2015 X X X X
10151288 Mijnis Gijsen Echteld 2008 X X X X X X
13160741 A. Bleeker 't Veld 2010 X X X
05069202 Comb. Graaff - Gernaat Lelystad 2003 X X X X
06930467 G. Scholten Enter 2008 X X X
09150312 W.G.H.Peer Millingen a d Rijn 1981 X X X
12641379 A.J. van Gent West-Knollendam 2016 X
08709153 Gebr. Spekking Terborg 2005 X X X X X
04100563 Gerard Kok IJsselmuiden 2006 X X X X
02060708 Hessel Wouda Kootstertille 2012 X X X
07420800 E. van den Hoek Harderwijk 2000 X X X
10200007 R.Kuijer Maarssen 2017 X X X X X X X X
01030041 A.G.v.d.Walle Beerta 2011 X X X
06069001 Tieman-Papenburg Almelo 2018 X
08500433 Marcel van Melis Lichtenvoorde 1988 X
06879152 Comb.Niks Westerhaar 1987 X X X X
07299051 A. Jochemsen & Znn Bennekom 1974 X X X X
15429001 Team Vollebregt Wassenaar 2012 X X X X
15191416 M.J.H. Broekhoff Katwijk aan Zee 2012 X X X X X X

Sponsors

Agenda


No results found.