Stichting Marathon Noord

Seizoen 2018

Uitslagen en kampioenschappen

Ochtendlossing 2018 Criterium der Azen
Laatst bijgewerkt: 8-8-2018 21:43:12
     O1 O2 O3 
Pos NaamWoonplaats 1e Get 2e Get 1e Get 2e Get 1e Get 2e Get Totaal
1 Comb J.Hommes en ZonenAkersloot989,65999,79990,540,001.000,00999,554.979,53
2 Marlon KokRansdorp996,49998,290,00987,25995,35998,104.975,48
3 Frank HageWoerden992,201.000,00999,97999,45977,89 4.969,51
4 Y.N.M. KapteinAkersloot990,100,00981,09995,04997,69999,344.963,26
5 W. en M. DerksenAlmelo968,40998,800,00999,79985,15996,224.948,36
6 Tim HageWoerden988,240,00995,35998,80997,24 3.979,63
7 C. van Wijk en ZnBenschop998,100,00998,47999,940,00979,203.975,71
8 R.KuijerMaarssen993,340,000,00999,64975,15999,973.968,10
9 Harry HendriksVinkeveen990,97999,090,000,00984,04993,703.967,80
10 Duo de Groot-LeijenEgmond aan de Hoef0,00985,69996,490,00998,29987,253.967,72
11 Paul van den BoogaardKamerik997,240,000,00989,19996,75983,473.966,65
12 H.B. WeghLochem999,450,00997,900,00966,79999,723.963,86
13 Jaap MazeeEns0,00995,35993,70967,60999,99 3.956,64
14 Jan van StratenUtrecht994,05965,14997,240,00998,64 3.955,07
15 Pieter WoordUrk0,00970,741.000,000,00997,00982,893.950,63
16 P. Heikamp & v. DoornZetten992,590,00995,94970,74990,10 3.949,37
17 Herman KoopmanAlmere0,00974,44999,85975,850,00998,953.949,09
18 R. A. M. de JongRoelofarendsveen991,800,000,00986,22972,25991,803.942,07
19 Jelle JellemaNijverdal0,00998,95969,19992,20975,85 3.936,19
20 L Ph HoogervorstVrouwenakker973,720,00980,470,00980,47995,043.929,70
21 Comb van TilburgNieuw-Vennep0,00998,470,000,00994,05999,942.992,46
22 Flip HoogervorstTer Aar997,470,00992,590,00999,90 2.989,96
23 Gerard GriffioenZevenhoven0,00999,720,000,00997,90987,752.985,37
24 Vincent VorkNoorden0,000,00999,09991,80988,24 2.979,13
25 Peter HomanZwanenburg0,00999,340,00972,99999,79 2.972,12
26 J. SteentjesSilvolde0,00995,04997,000,000,00978,552.970,59
27 Gerard SchalkwijkLopik999,990,00979,200,00990,54 2.969,73
28 Gebr. JacobsAmstelveen0,00976,54999,550,00993,34 2.969,43
29 Jan PetersBemmel0,00986,220,00984,040,00998,472.968,73
30 P.LaanBakkum0,000,000,00997,47972,99996,492.966,95
31 H ZwiersDen Ham0,00984,600,00999,34973,72 2.957,66
32 Sven van HoutenIJsselstein Ut995,65977,22984,600,000,00 2.957,47
33 O. PalsBovenkerk975,150,00999,720,00981,09 2.955,96
34 G.A.M.TiemesDidam972,990,000,000,00999,09982,302.954,38
35 Jelle OuthuijseHarlingen0,00993,700,000,00974,44986,222.954,36
36 Dirk en Elitsa VeldhuisDiemen981,700,000,000,00976,54994,392.952,63
37 W.H. Murk & ZoonIJsselstein986,74966,79997,690,000,00 2.951,22
38 Comb. BosmanDoetinchem984,040,00975,150,00989,19 2.948,38
39 R.v.d.BoschVeenendaal967,600,00990,10982,890,00 2.940,59
40 John HardebolCastricum0,000,000,00976,54989,65968,402.934,59
41 Comb. Steenbeek & Zn.De Bilt999,900,00999,900,000,00 1.999,80
42 Marcel TrompEgmond-Binnen0,00999,970,00999,220,00 1.999,19
43 J.D. van Egmond en Dcht.Katwijk a/d Rijn998,640,000,000,00995,94 1.994,58
44 J. MethorstBarneveld0,00995,940,00998,640,00 1.994,58
45 H. Knetsch LzKatwijk a/d Rijn999,940,000,00993,340,00 1.993,28
46 Ton WillemsBalgoij992,970,000,00998,290,00 1.991,26
47 P.J. vd Berg & ZnBenschop0,00994,720,000,000,00994,721.989,44
48 J.B.M. DiesveltLoil990,540,000,000,00997,47 1.988,01
49 Auke SmidZwaagwesteinde De Westereen0,000,00998,95988,240,00 1.987,19
50 G.J.H. GesthuizenMillingen a.d. Rijn0,000,000,00986,74999,22 1.985,96
 
<<< Terug

Reportages vluchtwinnaars en kampioenen

Reportages Ochtendlossing 2018

Reportages Middaglossing 2018

Sponsors

Agenda


dinsdag 1 januari 2019
Start inschrijving voor het nieuwe seizoen 2019