De website van Marathon Noord gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie te zien krijgt. Door gebruik te maken van deze website of door hieronder op akkoord te drukken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden op de website van Marathon Noord.

Stichting Marathon Noord

Deelnemers

Deelnemers M MA1 MA2 O OA1 OA2 E E
Totaal 489 413 262 215 224 155 134 53 37

Deelnemers seizoen 2018 in onderstaande lijst zijn gesorteerd op lidnummer.
 
Lidnummer   Naam Woonplaats Sinds Middaglossingen Ochtendlossingen Overig
          M MA1 MA2 O OA1 OA2 E E
01030041 A.G.v.d.Walle Beerta 2011 X X X
01030181 Henk Jansen Jzn Beerta 2014 X X X X
01089001 comb Kuilema-Groenbroek Overschild 2018 X
01090019 H.K.Postma Eenrum 2013 X X X
01200128 L. Wilpstra Boerakker 2010 X X X
01230123 Gert de Tester Dorp 1825 X X X X X
01250215 Evert Antonides Sappemeer 2008 X X
01250711 Hans van Rein Kropswolde 2013 X X
01289061 Combinatie Bosma-Klein Opende Gr 2011 X X X
01320060 Mw.C. Pijl-Engels Muntendam 1988 X X
01379104 Comb. Arends Oude Pekela 2009 X
02030588 JD Bosma Augustinusga 2017 X
02060708 Hessel Wouda Kootstertille 2012 X X X
02080039 Simon IJnsen Hollum-Ameland 2009 X X X
02101351 H.W.L. Meijners Feanwalden 2016 X
02110384 André Wildervank Nes Ameland 2015 X X X
02130985 John Logemann Engelum 2018 X X X X
02139002 Wassenaar-Ijnsen Minnertsga 2010 X X X
02139194 Comb.H. en E. de Ruig Oudebildtzijl 2009 X
02179237 Joh. Hopman & Zn Noardburgum 2015 X
02190189 Karel de Bruin Zwaagwesteinde 2011 X X X X X X
02191044 Auke Smid Zwaagwesteinde De Westereen 2006 X X X
02199218 comb. G. & G. de Graaf Zwaagwesteinde 2006 X X X X
02209019 Gebr.Keekstra Dokkum 2015 X
02210081 Jan Spijkerman St.Nicolaasga 2010 X X X X
02210706 Wiebren van Stralen Bantega 2009 X X
02250361 Klaas Buwalda Sint Jacobiparochie 2015 X X X
02259175 Comb. Rekker-Westra Berlikum 2017 X X X
02260054 Geert Schilstra Balk 2017 X X X
02260119 B. Homma Balk 2008 X X X X
02260135 Harry de Jong Wijckel 2009 X
02260216 Johan Vink Balk 2009 X
02270571 Jelle Outhuijse Harlingen 2005 X X X X X X
02330230 Klaas de Vreeze Bakhuizen 2009 X
02520399 W. Wittebol Oosterwolde 2008 X X X X X X X
02520593 A.A. van der Veer Donkerbroek 2013 X X X
02560270 W.v.d.Woude Drachten 2013 X X X
02590165 Simon Kuipers Oudega 2000 X X X X
02590211 G. van der Loon Boelenslaan 2012 X X X X
02590343 A.Heidstra Rottevalle 2016 X X X
02620010 D Adema Sneek 2006 X X X
02620401 F. Troelstra Heeg 2015 X X X X
02621562 P.Beetsma Sneek 2012 X X
02670760 Ronnie Leusink Engwierum 1988 X X X
02680518 U.Jellema Steggerda 2008 X X
03071135 Bart Gaasbeek Beilen 2018 X X X
03180221 Henk Kuipers Emmen 2009 X X X
03181188 Gurbe van der Schaaf Emmen 2011 X X X
03280003 K Kiekebelt Drijber 2009 X X X
03291031 J.Jonker Nieuw Amsterdam 2018 X X X X
03299248 C & G Koopman Ermerveen 2017 X X X X X X X X
03310876 Bert Meijer Klazienaveen 2010 X X X X X X
03312109 Jos Siebum Weiteveen 2007 X X X X
03379168 E.Wiersma & Zn Sibculo 2009 X
03390981 A. Scholing Hoogeveen 2011 X
03420495 Albert Lensen Ruinen 2009 X X X
03421237 Eddy Bloemen Staphorst 2008 X X X
03429320 Harm Mulder&Zn Meppel 2018 X
03490581 J.G. Wiering Veenhuizen 2011 X X X X
03520041 Hain de Jonge Weiteveen 1986 X X
03520091 P.Groote Erica 2018 X
03520132 Ard Bekel Nieuw-Schoonebeek 2018 X
03550222 Henri Hoeks Bovensmilde 2010 X X X X
03550419 Sjonnie Vrieze Hoogersmilde 2011 X X X X
03560003 J.-R. Swart Weerdinge 2008 X X X X X X
03560374 Aike Jan Veninga Ter Apel 2010 X X
04020180 Herman Strikkers Dalfsen 1980 X
04040403 H.Bergman Genemuiden 2008 X
04049127 G. Heutink en Zn. Genemuiden 2007 X X X
04051127 J.Scholten Hattem 2009 X
04100440 H. Kalter Ijsselmuiden 1980 X X X X
04100482 A.J. Kok IJsselmuiden 2010 X
04100563 Gerard Kok IJsselmuiden 2006 X X X X
04100644 J.Hinke Kampen 2007 X X
04100733 D.Jansen Kampen 2015 X X X X
04100881 JK Strieker Kampen 2008 X
04100962 Wim Diender Grafhorst 2012 X X X X
04101674 B.W. van Kleef Kampen 2012 X X
04130002 Yoël Grootoonk Bant 2018 X X X
04130092 J.de Fouw Creil 2006 X
04130637 N. de Fouw Bant 2008 X X X X X X
04131233 Jaap Mazee Ens 1981 X X X X X X
04131276 P. Romkes Urk 2000 X X X
04131446 Jan Grootoonk Bant 2008 X X X X X X X
04131713 Coen Brugman Luttelgeest 2012 X X X
04139002 Werink-Ekkelenkamp Emmeloord 2010 X X X X X X
04140011 John Aretz Steggerda 2012 X X X
04140029 Herman Brinkman Tuk 1974 X X X X
04210069 W. Baarsen Urk 1976 X X X X X
04220437 Jan Wonink Wijhe 2012 X
04240906 Leo Timmer Zwolle 2012 X
04240990 H.J. v.d. Belt Zwolle 2008 X
04241413 G. Knol Zwolle 1982 X
04241464 G.J. van Vilsteren Zwolle 1982 X X X
04290203 Johan Jansen Punthorst 2013 X
04290637 Willem Mulderij Vinkenbuurt 1997 X X X X X X X
04290645 D.Kreileman Nieuwleusen 2016 X X X
04290769 Rieks Lonsain Nieuwleusen 2007 X X X
04330021 Pieter Woord Urk 2015 X X X
04330129 K. van Urk Urk 2006 X
04339225 R. en J. Brands Urk 2012 X X X
05060637 Bert Prasing Lelystad 2004 X X X
05069001 Comb v Dam-Bisschop Almere 2012 X X X
05069002 T.Vermeulen Lelystad 2012 X
05069202 Comb. Graaff - Gernaat Lelystad 2003 X X X
06039217 Gebr.Löwik Almelo 1982 X X X
06040777 B. Annink Almelo 2006 X X
06049172 W. en M. Derksen Almelo 2000 X X X X X X
06069001 Tieman-Papenburg Almelo 2018 X
06070409 Jan Voorn Almelo 2016 X
06070684 W. Weerink Wierden 2008 X X X X
06140001 Th te Marvelde Haaksbergen 2009 X X
06140104 B.J.F. Pelle Hengevelde 1980 X X
06171091 Jan Huls Borne 2011 X
06179139 Comb. Seelen Borne 2000 X X X X X X X X
06189027 Gebr.Ellenbroek Borne 2018 X X X
06220067 H. Borgelink Denekamp 1999 X X X
06220318 M. ter Duis Nordhorn 2017 X X
06330361 Edwin Rotman Enschede 2017 X
06520312 B.D. Klein Leugemors Haaksbergen 2012 X X
06521164 B.H.F. Eising Haaksbergen 2004 X
06540115 Jelle Jellema Nijverdal 2010 X X X X
06540298 J. Willems Nijverdal 2011 X X X X X X
06540671 J. Dekkers Nijverdal 2011 X X X
06541234 H. Leeftink Nijverdal 2016 X X X
06580381 Benno Kastelein Hengelo 2012 X X X X
06670726 A. de Vries Losser 2016 X
06730436 C. Elzinga Neede 1980 X
06800590 B. Averesch Rijssen 2012 X
06800751 Cees Nijdeken Rijssen 2009 X X X
06810925 hok Borkent Rijssen 2010 X X X
06830612 G.Haarhuis Geesteren OV 2010 X X
06870692 H .Wilharms Westerhaar 2011 X X X
06879152 Comb.Niks Westerhaar 1987 X X X X
06900016 A. Alberts Westerhaar Vriezeveensewijk 2009 X
06900539 H. Boertje Westerhaar 2009 X X
06900938 Wout Nijboer Westerhaar Vriezeveensewijk 2010 X
06901186 Robin Bakhuis Westerhaar 2015 X X X
06909001 J.&J. Kikkert Westerhaar 2008 X X X
06930467 G. Scholten Enter 2008 X X X
06930548 H.G. Otten Enter 2011 X X
06950375 Theo Pots Enter 2012 X
06960832 Rick te Morsche Wierden 2015 X X X X
07040154 Hein van Gurp Heino 2000 X X X X
07090001 A Possemis Apeldoorn 1980 X
07090009 Ben Hendriks Apeldoorn 1974 X X X
07099002 Eldering/Mos Vaassen 2018 X
07130094 J.M.Koetsier Voorthuizen 1974 X X
07130621 J. van Veldhuizen Barneveld 2018 X X
07130752 J. Methorst Barneveld 2013 X X X X
07299051 A. Jochemsen & Znn Bennekom 1974 X X X X
07299123 B. v Holland en Zn. Ede Gld. 1990 X X X X X X
07299131 Van Kooten en Van Bemmel Lunteren 1974 X X X
07310002 G.H.R. Bouman Bennekom 2018 X X X
07310409 W. Kuijt Lunteren 2012 X X X
07320721 Richard van Rossum Wageningen 2016 X X X X
07340957 H van't Goor 't Harde 1987 X X X X
07360679 Gerrit van 't Goor 't Harde 1983 X
07369015 Comb.de Gunst 't Harde 2015 X X X X
07380871 Gerard Willemsen Welsum 2012 X X
07381078 Aart Hup Oene 1985 X X X
07420800 E. van den Hoek Harderwijk 2000 X X X X
07420818 J. Amptmeijer Harderwijk 2000 X
07420940 Eric Haal Zeewolde 2010 X X X
07420966 A. Kozijn Harderwijk 1985 X X X
07421163 G. Foppen Gzn Harderwijk 2018 X X X
07421325 J v Grafhorst Harderwijk 2000 X X
07429418 G. Hamstra en Zoon Harderwijk 1997 X X X
07429426 Comb. van den Dragt Harderwijk 2017 X X X
07430820 A.Witkamp Harderwijk 2014 X X X
07480119 B.W. Nitrauw Wapenveld 2006 X X
07510456 J.F. Eggink Laren Gld. 1996 X
07510561 G.J.Eggink Laren (gld) 2006 X X
07510634 H.B. Wegh Lochem 1991 X X X X
07541002 Gerrit van der Perk Nunspeet 1998 X X X X X X
07549091 Comb. Foppen-Vlijm Harderwijk 1999 X X X X X X
07550230 D. Juffer Nunspeet 2009 X
07551421 R. Hendriks Nunspeet 2012 X
07551456 G Bronkhorst Nunspeet 2012 X
07580311 Dries Wolff t Loo (Oldebroek) 2012 X X X
07590706 W van Ommen Oldebroek 2015 X
07600051 Comb. ten Cate Hattemerbroek 2007 X X X
07601057 Nanne Wolff Hattemerbroek 1980 X X X X
07609002 comb.A.Wolff F.Sellies Wezep 2014 X X X X
07609247 T. Koele & Zn Wezep 2007 X X X
07610420 G. J. Pouwels Wezep 2009 X X
07611000 Dick Fijn ´t Loo oldebroek 2015 X X
07619178 Comb van Ommen Koops Wezep 2014 X X X
07630460 W. van den Hoek Putten 1993 X X X X X X
07651128 A.Hogeslag Raalte 2005 X
07680557 W. Schoonderbeek Ede 2010 X X X
07720162 Bas Jansen Zutphen 2010 X X X X X
07720600 J. Boesveld Steenderen 2009 X X
07720863 GH Bloemen Brummen 2008 X X X
07720936 A.A.Aalpoel Zutphen 1998 X X X
07721036 B. Schrijver Warnsveld 2000 X X X
07729153 Gebr. Bierhof Leuvenheim 1988 X X
08010045 A.Rave Aalten 1990 X
08010061 J. de Beukelaer Aalten 1990 X
08010118 J.G.J. Goossens Lintelo/Aalten 1982 X
08010291 J.C. Mengerink Aalten 2011 X
08010398 L Rave Aalten 2010 X X
08010525 G. Rave Bredevoort 1998 X X X
08030025 Dirk Altenaar Giesbeek 2009 X X X
08030204 A.Heezen Arnhem 1990 X X X X
08030255 Herman van der Velden Velp 1974 X X
08030310 W.J. Eulink Velp 2010 X X
08030905 W. van Mierle Westervoort 2000 X X X
08040020 B. Bonnier Velp 2006 X
08131178 E. Peperkamp Arnhem 2012 X X X
08151167 Jan Peters Bemmel 1974 X X X X X X
08180308 Arnold Jansen 's-Heerenberg 2014 X X X
08210491 Maurice Derksen Braamt 2015 X X
08219181 G&J Polman Braamt 2016 X X X X
08230009 J.B.M. Diesvelt Loil 2017 X X X X X X
08230015 G.A.M.Tiemes Didam 1985 X X X X X X
08239277 Wim & Michel Evers Didam 2015 X X X X
08291372 Jan Erpeka De Steeg 2000 X X X
08310872 Harrie Scheers Doetinchem 2000 X X
08310961 Bart van den Bovenkamp Doetinchem 2009 X X X
08311169 H. van Dam Doetinchem 2001 X X X
08319111 Martijn & Stijn Willemsen Doetinchem 1999 X X
08319138 Comb. Bosman Doetinchem 1990 X X X X X X
08380142 F.Hummelink Vorden 2013 X X
08389089 Comb J. Meijer en zoon Hengelo Gld 2009 X X X X X X
08409141 Comb. Verhoef en Zn Emmerich 2014 X X X X
08410001 A. Roes Ulft 1978 X
08410004 J.W.B Bruins Ulft 1990 X X X X
08410293 Ben Geerts Ulft 1990 X X X X
08410510 G.J.te Pas Ulft 1981 X X X X
08410901 John Hartjes Ulft 2005 X X X X
08411108 Th. te Pas Ulft 2017 X
08411329 W.B.G. Besselink Ulft 2009 X
08429121 Comb.J.Stern Ulft 1976 X
08429164 Comb. van Aalst Gaanderen 2018 X
08430525 A.H.J.Peters Zelhem 2007 X X X X
08490002 H.M.C. de Wit Arnhem 1995 X
08490005 J.W.A. van Kalkeren Oosterhout (Gld.) 1990 X X X
08490006 Th.Peters Bemmel 1995? X
08490128 Eef van Aalten Huissen 1990 X X X X X X
08490187 A. Borgers Huissen 2008 X X X
08490420 W.L. Buys Elden 2008 X
08500433 Marcel van Melis Lichtenvoorde 1988 X
08500883 V.C.J. van Melis Lichtenvoorde 2008 X
08509181 Comb Heezen Goossens Beltrum 1982 X X X X X X
08530418 L.Roodbeen Renkum 1991 X X X
08530973 M.Jacobs Bennekom 1998 X X X X X X
08539001 Gerritsen/Rothuis Renkum 2018 X X
08539123 Comb v.d. Bovenkamp Renkum 1978 X X X X
08570757 A. v.d. Velden Dieren 1990 X
08570871 A.J Wassink Dieren 2016 X
08570897 Jos Karman Dieren 2012 X
08601097 H.J.Overbeek Velp 2009 X
08630432 H.A.M. Brundel Mariënvelde 2008 X
08650235 J.Sival Zetten 2008 X X X X X X
08650341 Marco van Doorn Herveld 2014 X X X X
08650383 P. Heikamp & v. Doorn Zetten 1990 X X X X X X
08660280 Tonnie Straub Kilder 2012 X X X X
08680333 H.Elsweyer Borken Burlo 2014 X X X
08700001 Wim Jacobs ´s-Heerenberg 2000 X X X
08700511 Hans Radstaak Gaanderen 2013 X X X
08700570 Eric Huijink Terborg 2018 X X
08700782 J. Steentjes Silvolde 2009 X X X
08700791 J.H.W. Straub Ulft 1995 X
08700979 R.W.B. van Aalst Ulft 2013 X
08701061 Patrick Sticker Silvolde 2000 X X
08709153 Gebr. Spekking Terborg 2005 X X X X X
08709196 Comb Ebbers-Vazo Etten 2011 X X
09010006 H. Spaan Weurt 2005 X X X
09010344 M.L.C. Jansen Ewijk 2008 X X X X X
09010476 R.Wienen Beuningen 2011 X X X
09019173 Th&B Burgers Weurt 2007 X X X X
09060393 Th. van Oss Afferden 2008 X X
09069074 Combinatie Verwaaijen Deest 2007 X X X
09110002 R. de Haard Persingen 2018 X X
09110954 P.A.M. Janssen Groesbeek 2018 X X X
09111046 Bas Weijers Groesbeek 2009 X X X X X X
09111119 E.L.T. Hendriks Groesbeek 2007 X X X
09111127 Bernard van der Horst Groesbeek 2008 X X X X
09111143 J.W.H. Janssen Groesbeek 2006 X X X X
09119180 Bekers en Zn. Groesbeek 2009 X X
09150118 G.J.H. Gesthuizen Millingen a.d. Rijn 2001 X X
09150312 W.G.H.Peer Millingen a d Rijn 1981 X X X
09151091 L Brugman Leuth 2009 X
09151105 J. Hanssen Erlecom 2000 X X X X X X
09330290 Henk van der Wielen Boven-Leeuwen 2011 X X
09370243 Ad van Heyst Wychen 2000 X X X X X X
09370758 Pieter Guelen Wijchen 2011 X X
09371265 Ton Willems Balgoij 2009 X X X X X X
10000316 P.J. Westerlaken Veenendaal 2007 X X
10009196 TEAM van Ginkel Veenendaal 2007 X
10011013 A. Quint Elst Utr. 2013 X
10011048 G.van Laar ELST UT 2007 X X X
10019033 Comb van Doorn Amerongen 2000 X X X X X X
10019041 Comb Hendriks Amerongen 2015 X X
10050021 G. Rozeboom Breukelen (U) 2004 X X X
10050659 C. Hardeman Breukelen 2012 X X X
10090173 A.J. v. Leusden Beusichem 2009 X
10109071 Comb. Steenbeek & Zn. De Bilt 2005 X X X X X X X X
10120003 J.M. v. Wakeren Doorn 2003 X X
10121074 C. van Oeveren Overberg 2008 X X X X X X X
10129001 De Rijnstroom Wijk bij Duurstede 2008 X X X
10129141 G. en J. van Nieuwamerongen Veenendaal 2003 X X X X X X
10151288 Mijnis Gijsen Echteld 2008 X X X X X X
10169188 Comb van Bekkum Geldermalsen 2012 X X X X X X X X
10200003 Piet van Straten Vianen 2012 X X X
10200007 R.Kuijer Maarssen 2017 X X X X
10200096 Gertjan van Houten IJsselstein 2012 X X X
10200738 Gerard Schalkwijk Lopik 2015 X X X X
10200801 Cees Galje IJsselstein 2012 X X X X X X
10201750 M.A. de Groot Nieuwegein 2011 X X X
10201920 Sven van Houten IJsselstein Ut 2012 X X X X
10209125 P.J. vd Berg & Zn Benschop 2012 X X X
10209290 W.H. Murk & Zoon IJsselstein 2012 X X X X
10209486 C. van Wijk en Zn Benschop 2012 X X X X X X
10240899 Jay Lissenberg Utrecht 2013 X X X X X X
10249146 Poelstra & Znn Utrecht 2008 X X X X
10311379 Rob van Moorselaar Wadenoijen 2012 X X X
10319348 Tom en Bianca van Dee Tiel 2012 X X
10470951 P.B.van Vliet Utrecht 2002 X X X X
10471212 A.J. van Amerongen Bunnik 2009 X X X X
10479194 Comb. van den Berg Utrecht 2005 X X X X X X X X
10479267 Comb Slotboom Utrecht 2008 X X X X X
10491155 Jan van Straten Utrecht 2008 X X X X X X
10499030 A v.d. Meer en Zonen Utrecht 2017 X X X X X X X X
10570461 R.v.d.Bosch Veenendaal 2014 X X X
10620592 M. Outshoven Zeist 2014 X
11010005 Marcel Theebe Hilversum 2010 X X
11010384 A.de Bruin Nederhorst den Berg 1999 X
11010465 A.J.G.M. Brandsen Kortenhoef 2014 X
11010775 J.W.Hoogstraten Ankeveen 1999 X X
11050079 Bert Bouwman Amersfoort 1990 X X X
11050249 C.L. Uitham Amersfoort 2012 X X X X
11050516 Rinus Lambrechts Amersfoort 2000 X
11051007 P.A.H. Boender Leusden 2013 X X
11051198 Hans Keller Amersfoort 2009 X X
11070491 K. van Nieuwenhuijzen Amersfoort 1988 X X X
11071594 T. Maassen Amersfoort 1992 X X X X X X
11150611 J.H. van 't Land Naarden 2000 X X X X
11151196 E.J.M. van den Brink Muiderberg 2007 X
11280335 K Kuijer Eemnes 1987 X X X X
11280688 A. de Jong Blaricum 1990 X X X
11281021 G.J.A. de Klerk Almere-Buiten 2007 X X X X X X
11281047 Wilbert Kuijer Huizen 2018 X X
11289024 Comb. Hartog Laren NH 1981 X X X X X X
11350260 P.E. Munstege Nijkerkerveen 2008 X
11390003 Ruud van Engelen Odijk 2010 X X X
11390004 H.W. Bransen Putten 2009 X X X
11391022 H. de Bree Soest 1990 X X X
11391251 F.P. Brukman Soest 2007 X X X X
11391367 A.H. Teunisssen Soest 2010 X X X
11391391 Hans Wolfsen Soest 2001 X X X X X X
11399280 Comb. Helsdingen Zeist 2014 X X X X
12010730 Jan van Dijk Aalsmeer 2015 X
12020001 Rob van der Wal Mijdrecht 1981 X X X X X X
12020032 G.J. van Zelderen De Kwakel 2008 X
12060004 Harry Hendriks Vinkeveen 1990 X X X X
12060076 Mike Peereboom Amstelveen 2010 X X X X
12060373 G. Rigter Amstelveen 2012 X X X X X
12069044 Gebr. Jacobs Amstelveen 2007 X X X X X X X X
12069338 Comb. Verweij- de Haan Mijdrecht 2004 X X X X X
12079001 Dirk en Elitsa Veldhuis Diemen 2007 X X X X
12079137 Comb. Giele-Bouwer Durgerdam 1995 X
12100645 W.Klaverstijn Sr Amsterdam 2014 X X X
12100891 O. Pals Bovenkerk 1995 X X X X X X
12119141 Comb v.d. Burg Amsterdam 2018 X X
12160005 Marlon Kok Ransdorp 2000 X X X X
12410004 C Eijkelboom Ilpendam 2014 X X X
12410005 W . van Zelst Purmerend 2017 X X
12410006 H.Zwikker Monnickendam 2018 X
12410112 R. Voorn Edam 1976 X X X
12410465 Remy Rouw Volendam 1989 X X X X
12410643 Henk Bos Purmerend 2011 X X X
12410678 J. Schlikker Spijkerboor 2007 X X X
12410694 Wim Hogendoorn Purmerend 2012 X X X
12410724 N.J.Tetteroo Purmerend 1980 X X X X X X
12410864 Cor Buijs PURMEREND 2016 X X X
12410937 G.Veerman Volendam 2000 X X X X X X
12460269 H. van de Roest Zwanenburg 1989 X X X X
12480258 A. Pastor Amsterdam 2009 X
12480738 K. Lof Schellingwoude 2001 X X
12500273 Jan Schreurs Nieuw Vennep 2006 X X X X
12509124 Comb van Tilburg Nieuw-Vennep 2016 X
12510609 A.C. Lammerts Hoofddorp 2015 X X X X
12520122 F.Stet Monnickendam 2016 X X X
12530436 S. van Altena Marken 1995 X
12539133 Comb Schipper Marken 2018 X X
12540898 Herman Koopman Almere 2008 X X X
12541087 Chris Wanrooij Almere 2017 X X
12640001 T.Renting Westzaan 2016 X
12640241 G. Neijzing Zaandam 2011 X
12640853 Gerard Dekker Assendelft 2012 X
12641379 A.J. van Gent West-Knollendam 2016 X
12649127 gebr. Brügemann Assendelft 2007 X X X X
12680157 E.S.P Hooyschuur Zaandijk 2016 X
13001291 Ed Maat Limmen 2008 X X X
13001526 N.C. Volkens Bergen (N.H.) 1998 X X X
13040525 J.C.Roelofs Alkmaar 2007 X X X X X X X X
13040568 J. Luitjes Alkmaar 2010 X
13050511 Aris Louwe Den Helder 2016 X
13070933 D.Ruiter Lutjebroek 2000 X X X
13071378 Cees van der Gulik Wijdenes 2007 X X X
13079070 Vertelman & Zn Hoogkarspel 1999 X X
13140001 H.J. Wenink Wieringerwaard 2009 X
13140442 Leo Pronk Breezand 2000 X X X X X X X
13149247 Comb M. van Geel & Zn Julianadorp 2016 X
13160002 C.J. van der Laan Castricum 2008 X X X X
13160032 W.F.A. Kaag Schoorl 2016 X X X
13160176 John Schoemaker Egmond aan Zee 1981 X X X
13160415 A.J.M. Ooijevaar Bergen (NH) 2007 X X
13160423 N. Konijn Alkmaar 2009 X X X
13160741 A. Bleeker 't Veld 2010 X X X
13169074 Duo de Groot-Leijen Egmond aan de Hoef 2000 X X X X
13170150 P.Laan Bakkum 2005 X X X X X X
13170532 C.G. Zuurbier Egmond aan den Hoef 2014 X X X X
13180030 P. Brouwer Enkhuizen 2010 X
13180587 J Swagerman Bovenkarspel 2006 X X X
13180625 H J Swagerman Enkhuizen 2018 X
13180684 Kees Droog Andijk 2006 X X X
13200250 Vokko Brugge De Rijp 2010 X
13260642 C Blokdijk Hoorn 1983 X X X X X X
13261141 Levi van der Weijden Hoogkarspel 2013 X X X X
13290619 C.J. Schermer Castricum 1999 X X X X X X
14081174 H.P. Bakker` Haarlem 2013 X
14090322 Peter Homan Zwanenburg 1998 X X X X
14160002 John Laan Beverwijk 2008 X
14160200 John Hardebol Castricum 1993 X X X X
14160544 Sam de Jong Heemskerk 1988 X
14160862 J.P.L.Vermaas Heemskerk 2011 X X X X X
14160871 T. Mooy Heemskerk 2000 X X X X
14160935 J.P.H. Spaansen Heemskerk 2010 X X X
14161191 Kees Niesten jr Heemskerk 2015 X
14169128 Comb.Hoogeboom Heemskerk 2016 X X
14250654 R.G.P. Vermaat Driehuis 2010 X X X
14259245 Comb.de Vries IJmuiden 2014 X
15190002 C.A. van der Poel Noordwijk ZH 2007 X X X
15190038 W van Zanten. Wassenaar. 2012 X X
15190593 H. Knetsch Lz Katwijk a/d Rijn 2012 X X X X
15191416 M.J.H. Broekhoff Katwijk aan Zee 2012 X X X X X
15191548 A. Kuyt Katwijk aan Zee 2012 X X X
15199291 Comb. van der Plas Rijnsburg 2012 X X X X
15199452 J.D. van Egmond en Dcht. Katwijk a/d Rijn 2012 X X X X X X
15270335 P.J. de Haas Leiden 2012 X
15300686 Chris Elderbroek Lisse 2018 X
15420370 W.Schaap Wassenaar 2014 X X X
15420932 S. van der Hulst-Wiranda Voorhout 2016 X
15429001 Team Vollebregt Wassenaar 2012 X X X X
15550005 Ton van Velzen Hazerswoude Dorp 2017 X
15570416 A. Benschop Zoeterwoude 2013 X X
17070509 R. A. M. de Jong Roelofarendsveen 2010 X X X
17070606 John van Klink Oude Wetering 2006 X X X
17071016 J.A.M. de Jong Roelofarendsveen 2015 X X X
17100099 H de Graaf Alphen aan de Rijn 2012 X X X
17100994 N. Rimmelzwaan Alphen a-d Rijn 2012 X
17101167 L.J van Zuiden Alphen a/d Rijn 2012 X X X X
17109094 Combinatie Sassen Alphen aan den Rijn 2012 X X X
17110076 A van Gelderen Ameide 2012 X X X X X X
17119041 Gebr. Holleman Tienhoven 2012 X X X
17140310 P. Vreeling Bodegraven 2014 X X X X
17321136 P. Scharleman Gouda 2017 X
17321225 C.A.v Oudshoorn Gouda 2017 X
17520129 Gerard Griffioen Zevenhoven 2000 X X X X X X
17520218 H.J. Kuijf Nieuwkoop 2014 X X
17520471 Vincent Vork Noorden 2007 X
17520595 J.A. Wahle Nieuwkoop 2010 X X X
17520633 Toon van Vliet Aarlanderveen 2012 X X X
17530441 Sil van Vliet Ter Aar 2017 X X X
17530564 L Ph Hoogervorst Vrouwenakker 2012 X X X
17530718 Theo Wijfjes Nieuwveen 2017 X
17539164 Gebr.Rijneker Zevenhoven 2017 X
17550359 H.J. van Zuijlen Haarzuilens 2011 X X
17550405 K.Cluistra Polsbroek 2013 X X X X X
17550642 P.J. van Schaik Benschop 2012 X X X X
17550880 Jos den Oudsten Lopik 2016 X X X
17550979 Roland Groen Oudewater 2018 X
17640078 Flip Hoogervorst Ter Aar 2012 X X X
17660001 Paul van den Boogaard Kamerik 2007 X X X X X X X X
17660002 Dick van Dam Zegveld 2009 X X X
17660270 Frank Hage Woerden 2012 X X X
17660342 Peter Verburg Woerdense Verlaat 2011 X X X X
17660466 H. Gerritsen Woerden 2008 X X X X X X X X
17660750 R.J. van der Bijl Woerden 2007 X X X X
17660890 A. van der Bijl Jr. Woerden 2012 X X
17660903 Tim Hage Woerden 2007 X X X X X X X X
17671449 Patrick Vogel Woerden 2018 X X
17680994 Arno Weijermars Moerkapelle 2018 X X X
17681205 W.v.d.Velden Boskoop 2012 X X X
21281417 Jan van Brienen Geldermalsen 2012 X
21289001 Comb. van Kleef-Hol Geldermalsen 2012 X X X X X X

Sponsors

Agenda


No results found.